Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mivel foglaljam le magam?

Mivel foglaljam le magam?

Figyelt kérdés

Itt a szünet, sokáig vagyok fent és nem tudok mit csinálni. filmet nem szeretek nézni, inkább netezek. de már nem tudok mitcsinálni. ajánlanátok oldalakat?

L/16


2011. jún. 21. 21:23
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Olvass kötelezőket

Vállalj diákmunkát, netes megoldások is vannak, akár fordítást stb, legalább pénzt keresnél a tökölődés helyett.

Netezés helyett járj el ide-oda, sok esti kultúrprogram indult most, hogy berobbant a nyár. Nem muszáj a gép előtt rostokolni, pláne, ha annyira se foglal lem hogy itt kérsz tanácsot hogy mit is csinálj...

2011. jún. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 :) :) :) ***** válasza:
100%

1.válaszoló:azt mondja sokáig van fenn és nem hiszem hogy a szülei elengedik éjfélkor csak ugy sétálni mert unalmas...ha meg igen akkor nem szóltam...

Kérdező:amugy olvas online ujságot,keress cikkeket arról ami érdekel... vagy menj fel neon.hu -ra ott is vannak érdekesek....vagy aztadom,nemkuty,igynevess,stb :)

2011. jún. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

16 éves vagyok, egy kis faluban élek. a szüleim nemnagyon engednek el főleg egyedül nem..

viszont szeretnék sokáig fent maradni. de nincs kivel beszélgetni :/

2011. jún. 21. 21:34
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Beszélgess velem 16F.
2011. jún. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Mit csinálja unatkozok a szünetbe és nem tudok mit csinálni a szüleim nem engednek se hova.És nekem ez rossza ne tudok semmit csinálni a tv-t már egy ídő után unom,olvasni nem szeretek.Akkor mit csináljak? Segítsetek.
2011. jún. 22. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
tegnap 22:10, irj egy pm-t (=
2011. jún. 22. 11:09
 7/16 anonim ***** válasza:
Én is 16 éves lány vagyok.Barátaim mostanában nincsenek,és nagyon unatkozom.Ha van kedved írj privát üzit nyugodtan benne az msn-eddel és megoldjuk a problémát.Velem beszélgethetsz és programokat is csinálhatunk,hogy legyen egy igazán jó nyarunk.Egyébként én Zalában lakom.Te,kedves kérdező?(:
2011. jún. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Sajnos nem lehet neked pm-et irni. Tedd be, hogy lehessen pm-et irni, vagy irj te :).
2011. jún. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Ha szeretsz rajzolhatsz, vagy akár írhatsz történetet.

A filmezést akartam ajánlani, van egy nagyon jó oldal, de hát akkor ez kilőve.

Kutyád van? Vidd el sétálni.

Akár eljárhatsz futni is, vagy akár ugrókötelezhetsz is.

Nem tudom szeretsz e olvasni, de ha igen tudok ajánlani pár lányos vagy tinis könyvet.


Ha gondolod írj rám, vagy bárki más, szívesen beszélgetnék. Amúgy nekem sincsenek barátaim.

15/L

2011. jún. 22. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Amúgy írhatsz online blogot is, akár az életedről, vagy pedig a véleményeidről, tapasztalataidról. Ez lehet anonym is.
2011. jún. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!