Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Veszélyeztetett terhesként...

Veszélyeztetett terhesként itthon kell lennem. Hogyan foglaljam le magam?

Figyelt kérdés
Egyedül vagyok, a gyerkőc apjával nem élek együtt. Már nem köt le az olvasás, a net, a Tv sem. A házimunkával nem megy el sok idő. Más mivel tölti ki az idejét? 25 hetes kismama.
2008. aug. 11. 08:46
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nem tudom milyen beállítottságú vagy, de esetleg sólisztgyurmából készíthetnél dekorációkat a lakásba, esetleg elkezdhetnél goblenezni, horgolni vagy kötni a babának stb. De még számtalan dolgot csinálhatsz, csak örömmel tedd. :)

35 hetes kismama

2008. aug. 11. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én is házi-fogságra ítéltettem és az előttem szólóhoz hasonlóan töltöm az időmet. Te kidekoráltad már a gyerekszobát? Amúgy néha tényleg nagyon uncsi, mikor már egyik dologhoz sincs kedvem,de más nem jut eszembe...

Kitartás! És boldog babavárást!!!

22 hetes kismami

2008. aug. 11. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Babonából még semmit nem vettem a babának, a szobáját sem csináltam még meg. Keresztszemezni szeretek, de még nem merek semmit csinálni a picinek. Boldog babavárást mindenkinek!
2008. aug. 11. 10:06
 4/10 anonim ***** válasza:

szió! Mi a hobbid? Sajnos a hastánctól elestem, de azért ruhát díszítek olykor, illetve nyelvet gyakorlok (angolozok).

(Igazabol én még sajnos rosszabb helyzetben vagyok, mert nem tudok állni sokáig, csak ilyen felig ulo, fekvo pozicióban vagyok, mert ha felállok szedulok, meg jonnek a csillagok (alacsony vernyomas), de amikor angolozok ugy erzem hasznos dolgot csinalok es az jo.

esetleg csinalhatsz webnaplót a babódnak.

olvashatsz a terhessegrol, stb.

de tenyleg, a tanulas, nyelvtanulas a leghasznosabb szvsz

2008. aug. 11. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én 35 hetes vagyok és 12 hetes korom ota ithon vagyok a munkám miatt,eleinte én is nehezen találtam a helyem de kialakitottam egy napirendet illetve 1 hétzre elöre megtervezem mikor mit csinálok,hova kell mennem(orvos,védönö,tápénes papirt intézni,bevásárlás,).Ezek mellett mikor fözzek,mossak,takarisak,vasaljak elosztzom a maradék idöre,hogy mellete du. jusson idö pihenni.Én apránként bevásároltam a babánakl,és elkezdtem csinálni a babaszobát!Nagyon jo érzés látni nap mint nap a kis dolgait,nemrég elkezdtem kimosni a ruháit,vasalni,összekészülni a korházba,na meg a nagytakaritás mert szülés utánn arra 1 darabig nem lessz energia + idö sem.Az olvasás is nagyon jo,babamagazin,anyáklapja,kismama magazin én ezeket szoktam venni havonta jelennek meg,remélem tudtam segiteni!
2008. aug. 11. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

ja! és tölthetsz le filmeket, amik érdekelnek, és esetleg nezd azokat :D

vagy rajzolj! (én pl szeretnek egy kifestot rajzolni leendo babocamnak). vagy kreativkodj, solisztgyurmat elottem mondtak mar, de kothetsz is.

2008. aug. 11. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Szia! Én is itthon vagyok már kb. 4 és fél hónapja. Én úgy irigylem azokat, akik unazkoznak. Én nem nagyon tudok ( sose tudtam ). Rengeteg dolgom van. Férjem szokott rám szólni, hogy pihenjek már egy kicsit.
2008. aug. 11. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm az ötleteket. Az utolsó válaszolónak, mivel írtam, hogy egyedül élek, magamra főzök, takarítok, olyan sok dolgom ezzel nincs. Most körbejártam a lakást, a hatásodra, de sajnos nem találtam egy fia porszemet sem, amióta itthon vagyok többször nagytakarítottam, és unalmamban kértem ötleteket, lehet irigyelni. Annak aki megértette a kérdésemet köszönöm.
2008. aug. 11. 12:13
 9/10 anonim ***** válasza:

Szia!


A legjobb, ha tanulsz valamit, munka mellett úgyis nehezebb, meg gyerek mellett is, használd ki.

Vagy gondolkozz el rajta, hogy mi mindent szerettél volna csinálni, amikor dolgoztál, és nem volt időd.

2008. aug. 12. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szia! Kreatívkodj! Ezen az oldalon [link] megtalálod a katalógust. Kiválasztod a technikát, amit el akarsz sajátítani, vehetsz hozzá könyvet, amiből megtanulod. De a boltban is segítenek, tanácsot adnak. Pl. fűzhetsz gyöngyöt, ékszereket a nyári ruháidhoz. Dekupázsolhatsz, önthetsz agyagból karácsonyi figurákat és ki is festheted őket hobby festékkel. És nem túl drága. Szerintem érdemes megnézned. Sok sikert!
2008. okt. 3. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!