Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mivel foglaljam le magam hogy...

Mivel foglaljam le magam hogy ne gondoljak folyton a babára?

Figyelt kérdés
2008. márc. 3. 17:21
 1/7 anonim ***** válasza:
15%
Menj el dolgozni.
2008. márc. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
dolgozok de kőzbe is arra gondolok
2008. márc. 3. 17:46
 3/7 anonim ***** válasza:
Muszáj erőt venned magadon és beletemetkezni a munkába vagy az otthoni teendőkbe. Én is ugyanebben a helyzetben vagyok, mint Te, nagyon jól tudom, hogy milyen nehéz!
2008. márc. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia, az elso valaszado vagyok, bocs, nem akartalak bantani. Szerintem jo megoldas lenne arra gondolni, hogy ha jonni akar, ugy is jonni fog, ha gorcsolsz rajta, sokkal nehezebb. Engedd el magad, elvezzetek az eletet a paroddal, hidd el, eljon annak is az ideje, hogy harman lesztek, es akkor mar nem lesz annyi idod magadra,
2008. márc. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia. Én is és még sokan mások vannak ebben a helyzetben. Én kidolgoztam magamnak egy módszert (házilagosan). Olyan célokat tűzök kimagam elé, amelyeket még nem tettem meg. Teljesen mindegy mi az, amire vágysz. Nem ilyen nagy elérhetetlen dolgokra gondolok, csak kitalálok magamnak egy hobbit, ami leköt, vagy pl. elhatároztam, hogy leteszem a nyelvvizsgám, amit évek óta halogatok, stb. Aztán valószínűleg mire mindent megteszem, amit elterveztem, már el is telt az az idő, amit még meg szerettünk volna hagyni kettőnknek. Azt nem tudom még, hogy mennyire hatásos ez a módszer, mert még csak most próbálgatom, de sokkal kevesebbet gondolok rá. Egyszerűen lefoglalom magam. (Elterelő hadművelet az anyai ösztön ellen:-)) Úgysem tudok mit csinálni, ezért elhatároztam, hasznosan töltöm el az időmet.
2008. márc. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia

Mi a parommal nem vedekeztunk,es En annyira szerettem vna a babat,de nem jott ossze,aztan novemberben dontottem el,h na jo,akkor meg igazabol raerek,igaz 29 eves vagyok,mar itt lenne az ideje az elso picinek,de ha ennyire nem akar akkor ne eroltessuk.Eldontottem,h mivel a gyogyszer abbahagyasa utan jo par kg feljott ram,azt ledolgozom,elkezdek sportolni ujra a parommal,es ujra tobbet talalkozom majd a baratnommel,es megyunk bulizni,mozizni ,tazasokaat terveztem,kirandulasokat,stb.Na erre mar decemberben nem is jott meg,aztan jan.4-en csinaltam tesztet ami kimutatta,h babas vagyok.

Tenyleg nagyon sok mulik azon,h ne gorcsosen akarjuk Ot,mert akkor vmiert nem akar jonni,es hidd el,jon O ha jonnie kell!!!!

Kivanok neked mielobbi babaaldast!

14 hetes kismama

2008. márc. 4. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én hiába nem gondolok rá, júniusban államvizsgázok, és arra öszpontosítottam minden figyelmem. Hiába mondtam azt is, hogy jó, akkor jön amikor akar, még mindig nem akar, de nem adom fel. Meggyőződésem, hogy az államvizsga utáni hónapban már sikerülni is fog, amikor már nem stresszelem magam semmivel. Nagyon szeretnénk már babát.
2008. márc. 4. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!