Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mitől van ez? Mire gondoljak?

Mitől van ez? Mire gondoljak?

Figyelt kérdés
Vasárnap-hétfőre nem várom. Csináltam tesztem már tegnap előtt,de negatív lett,valószínűleg túl korai. Ma voltam nőgyógyászaton,rákszűrésen.Említettem a dokinak,hogy szeretnénk babát. Mondtam,hogy fájnak a melleim és has szurkám van(ez eddig soha nem volt mensi előtt). Megvizsgált és mondta,hogy nem zárja ki,hogy máris sikerült a tervünk :) ,de szerinte még tesztelni korai lenne. Most döntöttük el párommal,hogy babát szeretnék,van bőven időnk,mégis most 2-3 napja elkapott egy fura érzés,hogy elsőre sikerült :) Tegnap óta sokat idegeskedtem,most pedig pár perce észre vettem a wc hogy enyhén barnázok. A ciklusom 28-29 napos,mióta nem tablettázok(1,5 éve),soha nem volt ilyen,hogy barnázzak. Már nem tudom hogy reménykedjek e bármiben,vagy hogy mitől van ez az egész. Soha nem barnáztam,ez is nagyon aggaszt...
2011. szept. 22. 18:39
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet beágyzódásos vérzés is!
2011. szept. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ez kicsit megnyugtat.Most megint meglestem,de most meg semmi.d.u-n meg mind a ketszer "olyan" volt a papir.
2011. szept. 22. 20:10
 3/8 anonim ***** válasza:
Képzeld tegnap délután én is így voltam. Elmentem wc-re enyhe barna akármi a papíron de azóta semmi. Nekem sem volt soha ilyen pedig már szültem egyszer de az elsőnél a tunetem csak annyi volt, ho
2011. szept. 23. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

bocsi folytatom de a gyerek itt ugrál és nem olyan könnyű


szóval mintha egy ping- pong labda lett volna ott.

Szóval szorítok neked és magamnak is.

2011. szept. 23. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszi :) én is drukkolok magunknak.most reggel sem volt semmi,de azért picit félek is...
2011. szept. 23. 10:01
 6/8 A kérdező kommentje:
ez lemaradt: mikkora nem várod,kedves utolsó válaszadó? :)
2011. szept. 23. 10:03
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó


25-re nem várom.

2011. szept. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nekem most jött meg,de nem értem miért.előbb soha nem szokott,barnázni se szoktam,de úgy látszik mindennek eljön az ideje...
2011. szept. 23. 19:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!