Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vélemények? Már nem tudom,...

Vélemények? Már nem tudom, hogy mire gondoljak?!

Figyelt kérdés
[link]
2011. aug. 5. 09:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a 23. napon volt pé-d.
2011. aug. 5. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ma reggel mintha valamit láttam volna a wc papíron, de lehet, hogy csak odaképzeltem. Tudom, hogy még csak ezután kellene megjönnie, de annyira reménykedtem...:(
2011. aug. 5. 09:07
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem is a 23. napon volt ovud és a 13. dpo-n vagy. Ha nem jön meg akkor szerintem reggel próbálkozhatsz egy teszttel.

Drukkolok!

Amúgy mikorra nem várod?

2011. aug. 5. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Úgy gondoltam, hogy holnap kellene megjönnie...Most egy kicsit szomorú vagyok...Már kezdtem beleélni magam...De hát mindig így járok...2 éve volt egy spontán vetélésem...azóta volt már pozitív tesztem, de mindig megjött...Sajnos. 3 éve szeretnénk babát... Szeptemberben megkezdem a kivizsgálásokat.
2011. aug. 5. 09:15
 5/8 anonim ***** válasza:

szia!


ne add fel még nincs semmi veszve! :)

amíg nem jön meg addig van remény. ha meg pozitívat tesztelnél én azonnal mennék orvoshoz, hogy adjon valamit amivel megmarad a baba, ha már többször volt vetélésed.

Bár én lehet ellőnék most egy tesztet, mert holnap szombat és nincs orvos. Majd írj, mi lett veled.

Drukkolok neked, hogy baba legyen.

2011. aug. 5. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Amíg nem jön meg,ne add fel!Próbálj holnap egy tesztet és ha + menj azonnal dokihoz és mond el neki,hogy már több + teszted is volt ,de megjött mindig.Elvileg akkor add gyógyszert amivel megmaradhat a baba. Drukkolok!
2011. aug. 5. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

9:20 vagyok. Tényleg igaza van az előttem szólónak,ha tudsz szerezz 10 tesztet vagy 20-at,de szerintem a 25 is kimutatná már. Próbálj minél érzékenyebbet venni és még tesztelj ma.Ha +,irány a doki!

Drukkolok!

2011. aug. 5. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, aranyosak vagytok!
2011. aug. 5. 09:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!