Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mivel foglaljam le magam?

Mivel foglaljam le magam?

Figyelt kérdés

Itt a szünet, sokáig vagyok fent és nem tudok mit csinálni. filmet nem szeretek nézni, inkább netezek. de már nem tudok mitcsinálni. ajánlanátok oldalakat?

L/16


2011. jún. 21. 21:23
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Kutyám az van, de kertes házban lakom, igy felesleges sétálni vinni, itt annyit rohangál amennyit csak akar.

Blogot már kezdtem írni, de olyan furcsa látni a saját hülyeségeimet hogy töröltem.. ._.

A rajzolással úgy vagyok, hogy lefoglal egy darabig. de ha valaki látja a rajzaimat azt hiszi be vagyok dilizve (legtöbbször csak mintákat csinálok. nem egész képeket pl késeket, szemeket -néha sminkkel :d, meg olyasmiket amivel kimutatom hogy mit érzek, de azokban senki sem látja meg amit én akarok)

2011. jún. 22. 21:46
 12/16 anonim ***** válasza:

Nekünk is van kert, és ráadásul nagy is. De attól függetlenül elviszem, mert ő szereti, ráadásul én is szeretek sétálni.

Szerintem ne azért rajzolj, hogy megdicsérjenek. Rajzolj azért, mert te szeretnél. Az meg, hogyha csak te látsz benne dolgokat, az pont elég. Nem kell mutatni másnak.

Én is szoktam rajzolni, de pont les*arom, hogy mások mit gondolnak a rajzaimról. Egyszer megmutattam bnőmnek, de inkább nem mutogatom őket. :)

2011. jún. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
ne érts félre, nem azért rajzolok hogy megdicsérjenek, de ha széthagyom a cuccaimat, akkor anya meg szokta nézni és pl legutóbb egy késes rajzot látott, rögtön ment apához, hogy a lányuk bedilizett o.o
2011. jún. 22. 22:09
 14/16 anonim ***** válasza:

Ha szeretnél beszélgetni irj PM-et.(Én nem tudok neked)

16F

2011. jún. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
ha te a tegnapi 22.10es vagy, akkor már irtam (=
2011. jún. 22. 22:39
 16/16 anonim ***** válasza:
ha szeretsz chat-elni és sokáig fent maradni, akkor keress olyan oldalakat, ahol külföldiekkel chat-elhetsz. Így gyakorolod a nyelvet, új ismeretségeid lesznek, ráadásul azzal sem kell foglalkoznod, hogy nappal van-e vagy éjszaka, valahol valaki mindig ébren van a gép előtt... =)
2011. jún. 23. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!