Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kell azon megsértődni,...

Miért kell azon megsértődni, ha szeretnénk jóllakni?!

Figyelt kérdés

Tegnap apukám eléggé elrontotta az ebédet. A leves sós volt, a császármorzsa száraz és még oda is égette. Egyszerűen nem bírtam enni belőle, ezért sütöttem krumplit.


Most meg van sértődve, hogy ő többet nem főz. Miért olyan nehéz beismerni hogy egyszer elrontotta az ebédet, és eszünk mást?


2010. dec. 6. 07:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem belátja ő,csak fáj neki,hogy feleslegesen munkálkodott és még ki is dobhatja a kaját,mert lehet,ő maga sem fogja megenni.

Nálunk anyu volt ilyen,mikor még ő főzött.Neki más az ízlése és időnként elég hajmeresztő kajákat kotyvalt össze,na meg a higiéniai igényeink is eltérnek.Aztán meg volt sértődve,ha nem ettünk.Megértem.Úgy oldottam meg,hogy átvettem a főzést teljesen,bár én utálok főzni,de tudok és így legalább bátran ebédelhetünk.

2010. dec. 6. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
42%
Nálunk az volt a divat, hogy aki éhes, megeszi ami van. Nem volt más, csak salátafőzelék, babfőzelék, mert szegények voltunk, de megettük. Van, hogy valami nem sikerül úgy, de ha nem ártalmas az egészségre, igenis meg kell enni. A levest lehetett volna higítani, hogy ne legyen sós, a császármorzyából kiszedni az égett részt és kis tejjel megmikrózni, megpuhult volna.
2010. dec. 6. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Mi sem vagyunk gazdagok. De ha elrontotta az ételt, azt nem esszük meg.

És mivel krumpli volt itthon,sütöttünk azt.

2010. dec. 6. 08:28
 4/4 anonim ***** válasza:
35%
Irigylem a problémádat
2010. dec. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!