Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Engednéd a 17 éves fiadnak,...

Engednéd a 17 éves fiadnak, hogy minden szombaton a barátnőjénél legyen egész nap (70km-re lakik), ha csak heti egyszer tudnak találkozni?

Figyelt kérdés
2010. dec. 6. 00:00
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
71%
Engedném, ha nem megy a tanulás rovására. De igen, a leányzó is jöhetne, mert azért mindig a fiúnak utazni...
2010. dec. 6. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Engedném.

Én elég szabadelvűen lettem nevelve, fiatalosan nagyon a szüleim, megbíztak bennem nem ok nélkül, nem kellett ilyesmire engedélyt kérnem, hogy mikor hová megyek, bulizni mehetek-e vagy mikorra jöjjek haza (mindig közöltem velük hol vagyok), pedig én lány vagyok. Nem értem az ilyen szülőket...

17 évesen már szinte nagykorú vagy, ráadásul fiú, nem kéne ilyesmibe beleszólniuk, a lány is jöhetne hozzátok néha, de azért neki veszélyesebb az utazás egyedül sötétben.

23N

2010. dec. 6. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Kegyetlenség nem engedni.

Szerintem se a pénz a baja (ha a magadét költöd) hanem az, hogy félt, vagy nem akarja tudomásul venni, hogy nem vagy már gyerek, vagy nem akarja, hogy szexuális életet élj, vagy nem szimpatikus neki a lány, vagy -ez esetben van a legnehezebb dolgod, ez a "mert nem" kategória =nehogymár jó legyen neked (ha neki mondjuk szar...).

2010. dec. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
80%
az én barátom 45 kilométerre lakik, ezért minden pénteken iskola után elmegyünk valamelyikünkhöz, ott töltjük a délutánt, és ott alszunk, és másnap este válunk csak el. Szüleinknek eleinte nem tetszett (túl fiatalok voltunk 15-16), de már 2 éve (17-től) ez a szokás, és nincs bajuk vele...
2010. dec. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim válasza:
100%
nekem anyumek megengedtek amikor ilyen pasim volt..csak o mondjuk 40kmre lakott tolem..es vagy o jott hozzam szombatonkent... vagy en hozza....es az egesz nap volt szinte...16/L
2010. dec. 7. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

Én többször is náluk alszom meg együtt vok vele egész nap pedig nem csak hetente egyszer tudunk találkozni

17/F

2010. dec. 7. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Én lehet nem. Jöhetne a lány iy párszor. És nem biztos h csak a pénzröl van szo. Lehet h ö is szeretne egy teljes napot veled,hisze munka iskola van máskor. Aztán lehet egy olyan is ,h ö "már" tudja h ugysem lesz hosszas ez a távkapcsolat és feleslegesnek érzi a heti menést+kiadást is.Csak talán még nem szolt rola.
2010. dec. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Ja, szóval anyukád nem azért nem örül neki, mert hogy elmész, hanem az anyagi okok miatt. Mondjuk így már megértem, még akkor is, ha nem tőle kérsz pénzt rá, hanem a zsebpénzből fizeted. Illetve hát, az nekem sem tetszene, ha csak az én fiam költene az utazásra, jöhetne olykor a lány is.
2010. dec. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Nem engedném, ez szóba se jöhetne. Egyáltalán egy 17 éves fiúnak minek barátnő? A tanulásra kéne koncentrálni, itt az érettségi!!! Mondom én, egy 38 éves egyedülálló (soha nem volt senkim és nem is lesz) angol-német szakos tanárnő. (Csak azért, hátha így megfogadod a véleményemet.)
2012. dec. 11. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!