Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 20 éves vagyok, és Molli a...

20 éves vagyok, és Molli a nevem. Ti mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Bárkivel találkozom,amikor hallja a nevem,tátott szájjal néz hogy mivan?:D

Van aki a személyim is képes megnézni,csak hogy megbizonyosodjon róla,hogy ez nem becenév:)


Ti mit gondoltok erről?Tényleg ennyire gáz név?


2010. dec. 5. 21:51
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

Azt gondolom, hogy sz*r lehet neked. És ez nem sértés akar lenni, csak, ha lány lennék és engem így neveztek volna el, akkor nagykorúságom napján rohantam volna megváltoztatni.


22/F

2010. dec. 5. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem gyönyörű név! Szerintem benne van a top 3 Magyarországon használt női nevek között! Ne törődj a sok dinkával.
2010. dec. 5. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
59%

És a név személyiség formáló! Biztos, hogy te olyan "Mollisan" is viselkedsz emellett:) Ne hogy megváltoztasd!

Szerintem sokkal gázabb, ha valakit Annának vagy Lilinek hívnak... Minden második sarkon ugyanis jön egy veled szembe.

2010. dec. 5. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
59%
Hogy itt milyen szűk látókörű emberek vannak. Hihetetlen. Kíváncsi lennék mi a neve annak aki negatív véleményt írd ide.. Remélem István, Péter vagy Éva, Marika... PFF
2010. dec. 5. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Én Anett vagyok :)
2010. dec. 5. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Anett nagyon szép név,Molli,hát..hagyjuk inkább.
2010. dec. 5. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%

Mi a baj a Marikával? :P

Aki a fikázókat fikázza, az magát fikázza. Az volt a kérdés, hogy tetszik-e, mi a véleményünk. Mindenki válaszolt. (Kivéve most én, de korábban már én is.)

2010. dec. 5. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Előttem szólónak teljesen igaza van,nem fikázott itt senki semmi,volt egy kérdés,tetszik e a név,vagy sem,még jó hogy mindenkinek más a véleménye,dehát pont erre volt kíváncsi a kérdező!
2010. dec. 5. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
sztem szép név,modern, és külföldi hangzású...az enyém (Zsuzsanna)...ami irtó ocsmány, és régimódi.
2010. dec. 6. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Szerintem is komolytalan, inkább egy kutyát neveznék el Mollinak, semmint a gyermekem. De ez nem téged minősít, ezért téged nem is ítélnélek meg ez alapján sehogy.
2010. dec. 6. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!