Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 20 éves vagyok, és Molli a...

20 éves vagyok, és Molli a nevem. Ti mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Bárkivel találkozom,amikor hallja a nevem,tátott szájjal néz hogy mivan?:D

Van aki a személyim is képes megnézni,csak hogy megbizonyosodjon róla,hogy ez nem becenév:)


Ti mit gondoltok erről?Tényleg ennyire gáz név?


2010. dec. 5. 21:51
1 2 3
 1/24 BlackSword ***** válasza:
100%
Hát furcsa, de nem gáz... Hirtelen én is meglepődnék, de szerintem ne a név meséljen, hanem az ember tettei...
2010. dec. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Molli :D Semmi furcsa nincs rajta, nem úgy mint külföldön, ahol szinte bármilyen nevet bejegyeztetnek :P Ott aztán lehet nézni :D
2010. dec. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
84%
szép neved van(szám majdnem kinyitottam én is XD)! Nem hallottam még, de sztem nagyon is jól cseng, nekem tetszik! Sokkal jobban mint egyes régi kb.1000 éves nevek.
2010. dec. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

nem gáz , sőt szerintem szép

csak igen ritka mo.-on azért néznek nagyot

2010. dec. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
82%

Az még oké hogy Molli de hogy HÚÚÚSZ ÉÉVES!

Nem, amúgy te nem tehetsz erről tök mindegy mit gondolnak. Mostanában egyre több embernek adnak ilyesmi nevet. Oszt.társam Michelle(nem cigány), de egyre több az Emma is meg még sorolhatnám.

2010. dec. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
84%
Nekem tetszik, inkább akkor mosolyognék, ha Dr. X Molli ügyvezető igazgató feliratú táblát látnám, de akkor is tetszene :)
2010. dec. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem biztosan illik hozzád a neved, így vakon csak annyit gondolok, hogy az egyik szülőd nem magyar, vagy amikor születtél, úgy gondolták, hogy külföldön fognak kikötni.

Akkor lenne gáz, ha lenne egy átlagosabb neved, de te feltűnési viszketegségből így szólíttatnád magad mindenkivel.

2010. dec. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem teljesen jó. Abszolúte nem tátottam el a szájam..

Amitől "kihűlök" név az a Dzsennifer. Értitek "DZS"-vel.

Kész vicc. :D Ha még "J"-vel akkor azt mondom OKÉ. Vannak amúgy egészen undorító nevek, de azokat legfőképp a mostani "trendi" nevek között kell keresni.

2010. dec. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
53%
Enyém meg Emerencia, na ezen is sokan elcsodálkoznak :)
2010. dec. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Bocsi,nem Te tehetsz róla,de szerintem nagyon komolytalan a neved.Úgy értem,hogyha orvosra,vagy ügyvédre lenne szükségem,biztosan nem Téged választanálak,a neved miatt.Kislánynak még nagyon édes,nagyon cuki,de felnőttnek már nem tetszik,ez az Én véleményem,de látod vannak itt akiknek tetszik.
2010. dec. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!