Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért tette ezt anya?

Miért tette ezt anya?

Figyelt kérdés
Tegnap megbeszéltük, hogy délután kidíszítjük a házat. Húgomat és engem megkért, hogy takarítsuk ki a szobánkat, mert csak utána lehet felrakni a díszeket. Amikor kimentem a konyhába, láttam hogy anya a díszeket rendezi a polcon és az égőket rakja fel. Kiakartam dobni egy papírt és akkor láttam, hogy a tavalyi és az annál is régebbi karácsonyi ajándékaink, amit mi csináltunk neki a húgommal ki lett dobva a törött díszekkel együtt. Húgom is meglátta és egyből sírva fakadt. Anya azt mondta, hogy biztos összefogta valamivel, nem direkt dobta ki. De az összeset? Tudom, hogy nem a legszebben elkészített ajándékok, főleg a húgomé, de akkor sem kellett volna kidobnia őket.
2010. dec. 5. 14:46
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
A húgom (8 éves), azóta is rossz kedvű, hogy vidíthatnám fel?
2010. dec. 5. 14:47
 2/20 anonim válasza:

szerintem csak véletlen volt..

kivette a kukából utánna??ha nem akkor szándékos

2010. dec. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

dehogy volt véletlen, ne ámítsd már szegényt :(

szmorú

2010. dec. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Ilyet az én anyukám is csinált. Egyszer együtt lomtalanítottunk a szobámba, és kidobta a régi gyerekkori rajzaimat, igaz, hogy azok se voltak valami szépek, na dehát mégis, legalább egyet megtarthatott volna.

Te hány éves vagy?

2010. dec. 5. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Én szüleim is gyakran kidobták a nekik készített vagy rajzolt ajándékaimat =/
2010. dec. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
71%

Ne legyetek mérges anyukátokra. ö nem gondolta hogy ez annyira fontos nektek.

vannak emberek akik azt gondolják hogy h gyerekek valamit csinálnak azt késöbb elfelejtik és nem fontos nekik.


én ha kapok gyerekektöl rajzot vagy valamit amit ök csináltak akkor mindig kirakom. még a fönököm gyerekeinek a rajzai is az irodám falán vannak.


egyszerüen ö azt hitte nektek az már nem fontos.


én minden évben csinálok mézeskalácsot igen szépeket. de felesleges megtartani mert az étel, és kari után meg eszik a gyerekekkel. anyósom megtartja és minden évben elöveszi öket, pedig jobb lenne ha megennék ök is.

2010. dec. 5. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Én anyukám is láttam már, hogy kidobta.. Vagy eltette a lakás legmélyére.

Ráadásul amikor egyszer mamánál nyaraltam, talán 7 éves lehettem, arra jöttem haza, hogy nincsenek meg a rajzaim. Pedig külön mappába rendezgettem. Rákérdeztem és az volt a válasz, hogy örüljek neki, hogy rendet rakott a szekrényemben =/

2010. dec. 5. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Szerintem sem véletlen volt. Nekem is csinált már ilyet az anyukám, mert hogy semmi hasznát nem veszi a papíroknak, meg az egyéb kézzel készített dolgoknak és helyet foglalnak. :S (ő mondta) Jó, lehet benne igazság, de pl. én nem dobnám akkor sem ki, hanem elraknám azokat vhova, amiknek nincs úgy helyük és szép emlékek lesznek, ha egyszer nézegetem őket. :) Szívvel ajándékoztátok neki, ő ezt nem becsüli meg, szomorú, hogy vannak ilyen anyukák. :(
2010. dec. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

na azért ennyi ilyen válasz után se hidd azt, hogy ez természetes, és rendben van így

mert nem

2010. dec. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Nem vagyok rá mérges, csak rosszul esett. Tudom, hogy nem szereti a kacatokat és azt, ha kupis a ház. Mondtam húgomnak, hogy idén mi lenne, ha inkább valami díszt vennénk neki és tetszett neki az ötletem.

Én most leszek 12éves :)

2010. dec. 5. 15:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!