Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mi baja lehet?...

Szerintetek mi baja lehet? Anyu mérges rám, de nem tudom miért. A többi lent

Figyelt kérdés

Múlthét csütörtökön kijött elém a vonatállomásra, és a kocsiban el kezdett piszkálni, hogy miért ez a kabát van rajtam, mondtam, hogy ne piszkáljon már, felnőtt vagyok azt a kabátot veszem fel, amelyiket akarom. De nem bunkó hangnemben, tök normálisan mondtam neki. Erre megsértődött, nem is szólt hozzám, és ez így ment egész hétvégén.

Aztán odamentem hozzá, hogy mi a baja mondja meg. Erre elkezdett üvöltözni, meg sírni, hogy ő most nem ér erre rá.

Külön élek a szüleimtől, és ezután el is mentem. A héten muszáj volt hazamennem hozzájuk, de akkor normális volt. Megkérdezte, hogy megy a sorom, mi újság a nagyvárosban és el is vitt az állomásra. Egy kicsit feszült volt a hangulat, de nem éreztem, hogy haragudott volna rám valamiért.


Ma meglátogattak apuval, és amikor csináltam nekik kávét, ahogy itta megint el kezdett sírni. De nem mondott semmit, csak elmentek.


Akkor most mi van? Arra vár, hogy bocsánatot kérjek tőle? De ha azt sem tudom, hogy miért? Én egyszer már odamentem hozzá beszélni, akkor elhajtott, most miért akarná megbeszélni? Vagy nem is akarja? Tényleg nem értem. Bocsánatot kérnék, de nem tudom mit követtem el már megint, és a semmiért nem fogok.

Viszont az a rossz, hogy nemsokára karácsony és én így nem akarok hazamenni. Szerintetek mit csináljak?


2010. dec. 4. 15:04
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
*körülöttem
2010. dec. 4. 15:34
 12/18 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak hiányzol neki, és ezért rosszkedvű.
2010. dec. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

nem az lenne a normális emberi reakció, hogy ha hiányoznék neki, akkor a kedvenc kajámat csinálná, ha hazamegyek?

de, hogy így viselkedik folyton kiabál vagy sír, vagy nem is szól hozzám, akkor elmar maga mellől, és akkor még ritkábban fog látni

2010. dec. 4. 15:41
 14/18 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy kicsit furcsa ötlet, de nem lehet, hogy komolyabban beteg? Irtad, hogy régebben kivették a méhét, ha ez rákgyanu miatt volt, akkor lehetséges, hogy kiújult neki a betegsége? Ez megmagyarázná a hirtelen sirásokat is, meg azt, is, hogy miért ingerlékeny.
2010. dec. 4. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Könyörgöm, mi van akkor ha sír? Lehet, hogy megkönnyebbülne? Amikor a párom szakított egy hónapja, végigbőgtem egy éjszakát, pedig férfi vagyok! Egy éjszaka volt csak ilyen, aztán pár nap után gond nélkül el tudtam engedni. Mert kiengedtem a fájdalmat.

A sírás természetes emberi reakció, csak akkor okozhat gondot, ha idegenek előtt tör rá, de Te a lánya vagy, kivel sírjon ha nem veled. Azt írtad, nem tudod kezelni, mert nálatok nem szokás - talán itt az ideje, hogy megtanuld.

2010. dec. 4. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

16:11! gondolatolvasó vagy, mert ezekben a percekben én is erre gondoltam. lehet, hogy beteg és még nem tudta feldolgozni, vagy nem tudja hogy mondja el nekem.


Azt hiszem nem fogom megúszni, muszáj lesz beszélnem vele

2010. dec. 4. 16:32
 17/18 anonim válasza:
Írd le majd hogy mi történt.. :)
2010. dec. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
most hagyom, hogy egy kicsit lenyugodjon, majd hétfőn fogok vele beszélni
2010. dec. 4. 21:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!