Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most ez neki jó? Lent

Most ez neki jó? Lent

Figyelt kérdés

3 éve van szabályzóm,és most is szúrja a számat,a doki nem állít rajta,nem csinál semmit,a 3 év alatt 4x ha állított rajta,már rég le lehetett volna venni,csak csúnyítja az arcom,halálra szúrkál,tök sebes a szám.

Apám meg nem érti meg hogy ez nekem nem jó,csak az arcom csúnyítja,nem áll jól,és nem akar dokit váltani,pedig csak annyit kéne,hogy dokit vált,semmit nem kéne neki fizetni.


2010. dec. 4. 14:05
 1/8 anonim ***** válasza:
3 éve??? Micsodaaa??? 3év alatt 4x állított rajta????? Te jó ég!! A fogszabályzó maximum 2 évig lehet hordani. +1 év, tehát max 3 évig, de utána már le kell venni. Nekem is volt, minden hónapban jártunk, és mindig állított rajta. Nekem is mindig sebes volt a szám tőle, a doktornő nagyon röstellte, és mindig próbált állítani rajta úgy, hogy ne szúrja. Szerencsére már nincs rajtam. Nagyon csúnyák voltak voltak a fogaid? Vagy csak kicsi volt a szépséghiba? Mennyi idős vagy? Ezeket jó lenne tudni, mert így pontosabbat tudnék írni. De ez így nagy hülyeség, hogy három év alatt 4x állított rajta. Biztos így volt, vagy most csak kicsinyítesz? Ha lehet, írj pontosabb infókat, mert ha ez így van, ahogy leírtad, akkor azonnal válts orvost!!! Mert ez a hapsi nem igazán érthet ehhez.... Anyukáddal mi van? ő esetleg nem tudná meggyőzni apukádat...? Vagy elváltak, esetleg.... már eltávozott..? Ha gondolod, írd meg, így jobb tanácsokat kaphatsz.
2010. dec. 4. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Tényleg csak 4x állított rajta,volt hogy 2-3 órát kint kellett ülnöm,mert másokat is elém engedtek,mogorvák,meg bent kávézgatnak,röhögcsélnek,kapkodnak,stb..

Ha mondom hogy szúr a szabi,nem érdekli őket,nem csinálják meg.

Pedig már nagyon szeretnék drót nélkül mosolyogni,a fiúk se szeretik a szabit,de nemis ez a lényeg.

Anyámat se érdekli. :S

Apám 2 évet mondd,de 3.

M1..most az az 1 év..XD

Én már lefeszíteném. :@

2010. dec. 4. 14:30
 3/8 anonim ***** válasza:
Sztem meg pasizni szeretnél és ezért durván túlzol, h adjunk ötleteket... Ha olyan orvos lenne, ahogy leírod, kb. már nem lenne engedélye, mert más szülő, ha a Tied nem is, lépett volna, ill. senki nem járna hozzá... És akkor mégis mit csinált, amikor mentetek kontrollra? beültetet, megnézte és hozzá sem nyúlt? nekem kb. 1-2 havonta volt drótcsere, kaptam kiegészítő gumikat rá és mindig levágták a kilógó véget hátul és minden 1-2 hónapban 3 milit lógott ki a végére a drót. Igaz én az egyik legjobb TB-s helyre jártam, de bár volt ismerősöm, aki szarabb helyre járt, ilyenről még nem hallottam...
2010. dec. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Pasizni? Na ne csináld!!

Ha nem lenne ilyen gondom,nem írnám ki ide.

Kiegészítő gumi? Azt se tudom hogy miaz! Nekem nem adnak ilyet,igen,beültem,megnézte,ennyi!!

Mit gondolsz,mért akarok váltani? Nem dísznek csináltattam.

2010. dec. 4. 14:37
 5/8 anonim ***** válasza:

Én 3 év 7 hónapig hordtam a fogszabimat, és biztos vagyok benne, hogy idősebb vagyok nálad... Nekem se volt leányálom, de kibírtam, és örültem neki, amikor leszedték.


Nem kell itt hisztizni, hogy "elcsúnyítja az arcot", mert nem igaz. És azon sem kell rinyálni, hogy "A fiúk nem szeretik", mert igenis szeretik. Aki meg azért nem akar veled lenni, mert fogszabályzód van, az felületes, és piszkosul nem veled mint emberrel akar lenni, hanem veled, mint puncival. ÉS ennyi.

2010. dec. 4. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Édesapád nem veled akar kiszúrni, hanem azt szeretné, hogy szépek legyenek a fogaid. Láss már tovább az orrodnál!
2010. dec. 4. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Tudom hogy azt szeretné,de ha itt maraadok,soha nem lesz az!!
2010. dec. 4. 15:41
 8/8 anonim ***** válasza:
Leeht, hogy azért nem állít rajta túl gyakran, mert fél a gyökérfelszívódástól.
2010. dec. 4. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!