Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálja ezt az anyám?

Miért csinálja ezt az anyám?

Figyelt kérdés

Rendmániákus, ha már van egy kicsi kupleráj akkor elkezd kötözködni hogy miért nem lehet végre rendet rakni. Hiába mondom neki, hogy ne rakjon rendet mert az én szobámban én is emg tudom csinálni 16 évesen, de ő "nem bír leállni" ezzel. Ha meg rendet rak akkor meg semmit nem találok, persze azért is én vagyok a hibás, "mert ő nem nyúlt hozzá".

Szóval ezzel nem tudok mit kezdeni? Rengeteg idegesítő szokása van, de ezt utálom benne a legjobban.


2010. dec. 3. 23:06
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

én ezért tartok olyan állapotokat, hogy ha bejön inkább leordít 2x, és megmondja, hogy csináljam meg

ez abból áll, hogy kiporszívózok(semmi más, nehogy még a végén eszébe jusson)

2010. dec. 4. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Nem utálom az édesanyámat, mert elvégre ő hozott a világra, és ezeket az idegesítő szokásaitól eltekintve szeretem. De én tényleg mániákusnak tartom azt amit néha csinál.

Mindig rend van a szobámban, letakarítgatok mindent, egyedül csak a bátyám porszívózik. Egy valami nincs a helyén, és már kitör a pánik. és néha eléggé meg tud viselni.

2011. febr. 1. 23:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!