Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálja ezt az anyám?

Miért csinálja ezt az anyám?

Figyelt kérdés

Rendmániákus, ha már van egy kicsi kupleráj akkor elkezd kötözködni hogy miért nem lehet végre rendet rakni. Hiába mondom neki, hogy ne rakjon rendet mert az én szobámban én is emg tudom csinálni 16 évesen, de ő "nem bír leállni" ezzel. Ha meg rendet rak akkor meg semmit nem találok, persze azért is én vagyok a hibás, "mert ő nem nyúlt hozzá".

Szóval ezzel nem tudok mit kezdeni? Rengeteg idegesítő szokása van, de ezt utálom benne a legjobban.


2010. dec. 3. 23:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Valahogy meg kell értetned vele, hogy a te szobád a te otthonod, úgyhogy ott hagynia kell téged úgy élni, ahogy akarsz - persze bizonyos keretek közt. De ha rendszeresen takarítasz, nincs nagy kosz csak rendetlenség, akkor nem szólhat bele!
2010. dec. 3. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
hát ez amolyan lelki dolog, mondják az okosok, hogy aki mániákus rendrakó, az valójában a lelkében szeretne rendet tenni... légy türelmes
2010. dec. 3. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
58%
Lehet, hogy ezzel az ürüggyel kutat a cuccaid között.
2010. dec. 3. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
42%
Pakold szét az ő cuccait, hogy azzal foglalkozzon, persze ártatlan tekintettel tagadd le, hogy te voltál!
2010. dec. 4. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
64%
Az én anyum is ugyanez... és tényleg nagyon kiborító!
2010. dec. 4. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Kell neki egy férfi aki rendszeresen kezelgeti akkor nem marad energiája a rendrakáshoz.
2010. dec. 4. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
56%

"Szenthelyi Árpád. válasza:


Kell neki egy férfi aki rendszeresen kezelgeti akkor nem marad energiája a rendrakáshoz."


na megszólalt Mr. Freud :P

2010. dec. 4. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
81%

Ne felejd el azt, hogy a Szuleid hazaban elsz, es Neked kellene alkalmazkodnod pl.

Biztosan vannak minden hazban szokasok, tehat van ahol rendetlenebb, s van ahol a tisztasagot kovetelik meg, mivel ez a szokas.

Inkabb probald elfogadni az Anyad kereset, es ne utald meg ezert, mivel ismeros az eseted.

En nem megyek be a gyermekem szobajaba, s foleg nem azert, hogy takaritsak, de igen is elvarom azt, hogy rend legyen a szobajaban. Nem beszelve arrol, hogy amikor valamit keres, mivel ott megtalalni semmit nem lehet, akkor meg az En segitsegemet keri.

Ez nem mania, de vannak olyanok, mint az Edesanyad, hogy igenis fontos az, hogy a kornyezeteben rend legyen.

Majd a sajat otthonodban mar azt csinalsz, amit akarsz.

2010. dec. 4. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
45%
Ha rendet tartanál a szobádban, akkor nem lenne probléma sem.
2010. dec. 4. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
48%
Rakj rendet esetleg.
2010. dec. 4. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!