Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nálunk csinálja a sógornőm?

Miért nálunk csinálja a sógornőm?

Figyelt kérdés
Átjön hozzánk, mintha otthon lenne, elmegy hajat mosni, leborotválja a lábát (ezt csak onnan tudom, hogy nem képes arra, hogy kimossa a kádat maga után). Nem sajnálom tőle a tusfürdőt meg a sampont, de az zavar, mikor a hajkefémet használja, a hajcsatomat meglátom a hajába, és a parfümömet érzem rajta. Miért nálunk csinálja, mikor nála is van fürdőszoba, minden adott, hogy ott mosson hajat, borotválja a lábát stb... . Én sem megyek át hozzá hajat mosni, meg máshoz sem.
2010. dec. 3. 11:06
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
100%
A samponos flakonodba tegyél egy olcsó sampont és keverj hozzá egy kis bánfi hajszeszt. Olyan büdös lesz tőle a haja, hogy nem fogja többet használni. A tusfürdőbe pedig érdemes lenne beletenni a régi helyett egy kis izgató hatású tusfürdőt. Nem túl kellemes az illata és vérbőséget okoz. Olyan vörös lesz tőle, mint a rák. Az intim szappanos flakonba meg egy kis izgató hatású síkosítót tennék. A barátnőm kipróbálta és állítólag nagyon égető érzés. Szex shopban lehet kapni mindkettőt.
2010. dec. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 tetris ***** válasza:
100%
Csak nehogy elfelejtsd, hogy melyik flakonban mi van, nehogy.....
2010. dec. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
100%

16:31!

Igen ez elég gonosz, de nagyon tetszik :D

2010. dec. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
Vagy akár meg is kérdezheted tőle, ahogy a többiek mondták. Ha ilyen szemétkedésekbe belemész, abból hosszú-hosszú háború kerekedhet, pedig te csak azt akarod, hogy otthon fürödjön. Amúgy ez nagyon érdekes, ilyet még nem is hallottam hasonlót sem. Okvetlenül írd meg, hogy mire jutottál!!!
2010. dec. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, tetszenek az ötletek.

Ilyennel még én sem találkoztam, ezért vagyok tanácstalan.

2010. dec. 3. 23:08
 26/33 anonim ***** válasza:
Na, kiderült már valami? Tűkön ülök, hogy megtudjam :D De tényleg.
2010. dec. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 A kérdező kommentje:
Mondtam a páromnak, hogy ha nem beszél vele, akkor én fogok, ezért szólt neki, persze hatalmas sértődés lett, meg hogy én irigy vagyok, sajnálom a sampont, tusfürdőt, és ő ezzel szerinte nem csinált semmi rosszat, és azóta nem jött át hozzánk. Majd ha megnyugszik, akkor kíváncsi leszek, hogy ugyanezt folytatja, vagy tud majd normális lenni?!
2010. dec. 6. 10:24
 28/33 anonim ***** válasza:
Sértődés lett belőle? Hm... De hülye a sógornőd, már bocs.
2010. dec. 7. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 A kérdező kommentje:
Tudtam, hogy hülye, de nem gondoltam, hogy ennyire!
2010. dec. 7. 12:25
 30/33 anonim ***** válasza:
100%
Én lennék oly pofátlan, hogy most mennék át hozzá, s ha kérdi mivan csak megvonnám a vállam, hogy jöttem hajatmosni mint te, hisz szerinted ez tök normális! :DDD
2010. dec. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!