Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nálunk csinálja a sógornőm?

Miért nálunk csinálja a sógornőm?

Figyelt kérdés
Átjön hozzánk, mintha otthon lenne, elmegy hajat mosni, leborotválja a lábát (ezt csak onnan tudom, hogy nem képes arra, hogy kimossa a kádat maga után). Nem sajnálom tőle a tusfürdőt meg a sampont, de az zavar, mikor a hajkefémet használja, a hajcsatomat meglátom a hajába, és a parfümömet érzem rajta. Miért nálunk csinálja, mikor nála is van fürdőszoba, minden adott, hogy ott mosson hajat, borotválja a lábát stb... . Én sem megyek át hozzá hajat mosni, meg máshoz sem.
2010. dec. 3. 11:06
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
100%

Nem feltétlen kell hogy a párjának a tesója legyen az illető. Lehet a párjának a tesójának a felesége is. A legegyszerübb ha a párod megkérdezi a tesóját h. a nője miért csinálja ezt.

De nagyon nem tudom elképzelni:O 23/N


Vagy ha elmegy nálatok fürdeni és kijön kérdezd meg h. nálatok nincs víz? mert ha nincs akkor teszek ki neked törölközöt mindíg.:D

Valahogy poénosan próbáld kihúzni belőle mi ez az egész.

2010. dec. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 A kérdező kommentje:

A párom testvére.

Szerintem is itt jobb a minőség, meg úgy gondolja, hogy haza jön hozzánk, nem vendégségbe. Párommal már beszéltem, de sajnos nem foglalkozik a problémával, nekem meg egyszer elegem lesz, és akkor nem is kell többet sehogy átjönni hozzánk.

2010. dec. 3. 12:45
 13/33 anonim ***** válasza:
Talan Tole kellene ezt megkerdezned! Nem irod, hogy egyhazban laktok, vagy kulon, de egyszeruen lekell zarnod a lakreszt, ahol laktok.
2010. dec. 3. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 A kérdező kommentje:
Külön lakunk.
2010. dec. 3. 13:02
 15/33 anonim ***** válasza:
100%
Sűrűn nyiss rá, amikor fürdik, majd csak kiidegeled. Vagy tedd Te is ugyanezt nála és ha reklamál akkor előhúzhatod az aduászt.
2010. dec. 3. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
76%

ÁHHHH, ez de NAGY!!!...tudod én megszivatnám mert gonoszka vagyok. Egyszer nyitna rá egy barátotok többé nem megy.


De egyszerűbb ha simán kulcsrazárod a lakásajtót, ha bejut a sampont, tusfürdőt, borotfát eldugod előle a szobátokba. (Mondjuk ez kicsit se gáz, hogy valakit levegőnek néznek de a borotfáját meg használja.)


Vagy szólj be neki, hogy: "Áh, szórt növesztett a kád, biztos fázik!" vagy "Oh, neked is tetszik az a türölköző, tegnap itt aludt egy csöves (jótékonykodásból) s neki is az volt a kedvence, de még nemtudtam kimosni!"xDDD


-Vagy simán tintát keversz a (szegény, ez olcsóbb fajta legyen) a tusfürdőbe ami a kádnál van.

-Vagy kiraksz az ajtó elé két vödör vizet s felcimkézed: hajmosás, fürdés cetlikkel s melléjük egy szappant. xDD

2010. dec. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
88%
Az előző nem mond hülyeséget. A saját tusfürdődet, borotvádat dugd el. Mindig vidd magaddal ha fürödni mész. Eleinte kicsit macerás lesz, de talán így megunja és nem megy többet. Törölköző se legyen kéznél tiszta, csak valami koszos használt konyharuha. Ha véletlenül kér tusfürdőt, mondd neki, hogy mindet kidobtad, mert mától csak háziszappant használsz még hajmosáshoz is. Rakj ki egy szappant, de előtte vizezd be és ragassz bele jó sok szőrt, meg hajszálat. Az sem baj, ha meghempergeted a szekrény mögötti koszban :)
2010. dec. 3. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 Kriszti83 ***** válasza:
Ez nagyon furcsa. Talán bosszantani akar? Haragszik rád? Kérdezz rá.
2010. dec. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 tetris ***** válasza:
88%

Ez valami tudatalatti üzenet akar lenni. Talán azt jelenti, hogy levegőnek néz, ahogy az előttem lévőek is írták már.

Van egy gonosz kis ötletem: Tegyél a testápolós flakonba önbarnítót. Ha használni meri, úgy fog kinézni, mint egy foltos hiéna.

A samponos flakonba tennék egy kis .... nem tudom mit, de nem sampont. Talán étolajat?

A borotvából kivenném a pengét, úgy tenném ki. Elég macerás, de én biztos, hogy felvenném a kesztyűt ezzel a kis ostoba libával.

2010. dec. 3. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
89%
Lehet, tényleg idegesíteni akar.Az előzők jókat írtak:) szőrtelenítő a samponba:D (najó, ez gonosz?:)
2010. dec. 3. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!