Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nálunk csinálja a sógornőm?

Miért nálunk csinálja a sógornőm?

Figyelt kérdés
Átjön hozzánk, mintha otthon lenne, elmegy hajat mosni, leborotválja a lábát (ezt csak onnan tudom, hogy nem képes arra, hogy kimossa a kádat maga után). Nem sajnálom tőle a tusfürdőt meg a sampont, de az zavar, mikor a hajkefémet használja, a hajcsatomat meglátom a hajába, és a parfümömet érzem rajta. Miért nálunk csinálja, mikor nála is van fürdőszoba, minden adott, hogy ott mosson hajat, borotválja a lábát stb... . Én sem megyek át hozzá hajat mosni, meg máshoz sem.
2010. dec. 3. 11:06
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%
Tőle kérdezted már?
2010. dec. 3. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem szólsz neki érte.
2010. dec. 3. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem szólsz neki?!
2010. dec. 3. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
100%
én ezt nem is tudom elképzelni. szóval odamegy, és se szó se beszéd bezárkózik a fürdőszobába és elkezd zuhanyozni? nem kérdezi meg, hogy nem baj-e? ha nem, akkor miért tűröd?
2010. dec. 3. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
100%
Tudom, kellemetlen lenne megkérdezni, hogy miért itt csinálja. Szerintem vagy az őrületbe akar kergetni, vagy olyan buta, hogy nem tudja, hogy ezt nem illik. Az lenne a legjobb, ha ugyanezeket te is megcsinálnád náluk. Kíváncsi vagyok, hogy mit szólna hozzá.
2010. dec. 3. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
100%
Én kérdőre vonnám... bocsi de csak lesek, mint a "luki nyúl"! :D
2010. dec. 3. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:

Majd megkérdezem tőle is, csak kíváncsi voltam, van esetleg valakinek valami ötlete, hogy miért csinálja, vagy ha valaki már volt ilyen helyzetben, esetleg sógornő helyében, akkor miért így csinálta?

Hogyan kérdezzem meg tapintatosan? Nem akarok veszekedést.

2010. dec. 3. 11:44
 8/33 A kérdező kommentje:
Igen, ezt úgy kell elképzelni, hogy átjön, és minden kérdés nélkül megy a fürdőszobába, szerintem annyira buta, hogy nem tudja, hogy nem így kellene, és attól félek, hogy ha szólok neki, fel sem fogja majd, hogy ez miért baj.
2010. dec. 3. 11:54
 9/33 anonim ***** válasza:
100%
Mi lenne, ha a párodat kérnéd meg először, hogy beszéljen vele. Mégis csak testvérek. Talán akkor nem fog megsértődni.
2010. dec. 3. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
100%
Így spórol az otthoni meleg vízzel, és a samponnal.Gondolom, neked márkásabbak vannak, mint neki. Kérd meg a férjedet, hogy szóljon neki. Bár ebből szerintem sértődés lesz. Úgy gondolja, ez a bátyja lakása, és ő itt is otthon van,téged meg levegőnek néz, ha meg sem kérdez.
2010. dec. 3. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!