Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mit kéne lépnem?

Most mit kéne lépnem?

Figyelt kérdés
Anyunak az a szokása hogy tudtom nélkül mindenféle dolgot vesz nekem, például kabátot, csizmát ruhákat, de olyan borzalmasak hogy képtelen vagyok hordani őket..és szerintem 15 évesen igazán rám hagyhatná...múltkor karácsonyra vett egy ps2-t. Nem érti meg hogy ezt előbb meg kéne beszélni mert nekem baromira bűntudatom van hogy 40000-ret kidobott ilyenekre. Amikor megmutatja nekem hogy mit vett akkor képtelen vagyok úgy csinálni mintha tetszene mert nagyon rossz érzés hogy nekem sose szól. Most az xfaktor koncertre vett jegyeket amikor elmondtam hogy nem szeretnék menni. Ráadásul csak ketten mennénk. Nagyon bűntudatom van de közbe ideges is vagyok. Mit kéne csinálnom?
2010. dec. 2. 19:54
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nem lehet,hogy valamit kompenzálni akar igy,az ajándékokkal?...
2010. dec. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Vidd vissza az üzletbe, vagy ajándékozd el, ami nem tetszik.
2010. dec. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Nem tudom hogy kompenzálni akar e valamit. Mire gondolsz például?

Amúgy ma vettem neki egy csokit és megkértem hogy béküljünk ki. Erre elkezdett velem üvöltözni, mondta hogy ez nem erről szól és hogy nem is kértem bocsánatot(amúgy 2x is kértem)bocsánatot kértem még egyszer(de rendesen)de semmi...üvöltözött tovább

2010. dec. 3. 15:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!