Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mit kéne lépnem?

Most mit kéne lépnem?

Figyelt kérdés
Anyunak az a szokása hogy tudtom nélkül mindenféle dolgot vesz nekem, például kabátot, csizmát ruhákat, de olyan borzalmasak hogy képtelen vagyok hordani őket..és szerintem 15 évesen igazán rám hagyhatná...múltkor karácsonyra vett egy ps2-t. Nem érti meg hogy ezt előbb meg kéne beszélni mert nekem baromira bűntudatom van hogy 40000-ret kidobott ilyenekre. Amikor megmutatja nekem hogy mit vett akkor képtelen vagyok úgy csinálni mintha tetszene mert nagyon rossz érzés hogy nekem sose szól. Most az xfaktor koncertre vett jegyeket amikor elmondtam hogy nem szeretnék menni. Ráadásul csak ketten mennénk. Nagyon bűntudatom van de közbe ideges is vagyok. Mit kéne csinálnom?
2010. dec. 2. 19:54
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

És a lényeg!

Tisztára be van rám rágva. Most itt depressziózik

2010. dec. 2. 19:56
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
A megvett cuccokért hálásnak kéne lenned. Szerinte. De mért nem beszéled meg vele? Hidd el megérti ha normálisan elmagyarázod hogy mi a gondod.
2010. dec. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Ülj le vele, és mondd el neki azt, amit most leírtál nekünk. Szerintem meg fogja érteni. Ha az x faktoros jegyek nem kellenek, pici pénzért elpasszolhatnád nekem. :)


A lényeg, hogy ne lekezelően és gőgösen beszélj vele, hanem őszintén. Mondd meg neki, hogy nagyon örülsz annak, hogy örömet akar szerezni neked, de ez így és úgy nem jó, stb. Mellesleg egy 15 éves lánynak/fiúnak ruhát a legneccesebb venni, mert nehéz eltalálni az ízlésüket.

2010. dec. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
72%

ha ilyen anyám lenne mint neked, mint a két kezemet odaadnám érte! becsüld meg és legyél vele jóba! nekem soha nem vett koncertjegyet, sőt még életemben nem voltam koncerten! ps2? én a helyedben kihasználnám...

Hogy mit csinálj, kérj tőle bocsánatot, beszéld meg és tiszteld!MErt ő az anyukád!

2010. dec. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Persze tudom. Azzal tisztában vagyok hogy nagyon jó anya, de a ps2-vel például az a bajom hogy baromi drága főleg úgy hogy 2 játékot vettem hozzá és mindkettő elég szar..többet nem akarok mert akkor meg megint csak erre költekezünk..

Én már kétszer is bocsánatot kértem úgy hogy bocsi, tényleg örülök neki tudom hogy ezzel jót akarsz de soha nem beszéled meg velem. Erre úgy néz rám mint valami sátánistára.

2010. dec. 2. 20:06
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
azon kívül, hogy meg kell vele beszélni add el a pst.
2010. dec. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Gondoltam arra is. Csak nyomaszt az egész szituáció..vesz nekem valamit drágán én meg eladom?ááá
2010. dec. 2. 20:17
 8/13 anonim ***** válasza:
53%
Vxg3+
2010. dec. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
83%
Beszéld meg vele, hogy járjatok közösen vásárolni. Legalább együtt lesztek, és tutira olyan cuccaid lesznek, amik tetszenek. Hm?
2010. dec. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

20:20 na látod erre még tényleg nem gondoltam

20:24 ó próbáltam én..minden egyes alkalommal elmondom de semmi hatása, megsértődik..

2010. dec. 2. 20:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!