Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért utálják ennyire azt...

Miért utálják ennyire azt kinek jókedve van?

Figyelt kérdés

Miért fáj másoknak ha én mosolygok a boltba az eladóra,miért néz rám vissa undorral,miért ordit rám nő ha nevetek egy viccen a buszmegállóba,hog neked is verés kéne akor nem lennél ilyen vidám,komolyan én vagyok a rossz ,mert próbálok mindenbe jót találni,pozítivan sugározni...Őszintén tudok örülni annak,ha esik hó,mert szép fehér,ha az eső,mert jó a növényeknek,miért kell mindenbe a szart látni,és pesszimitán kullogni,és undorral nézni arra aki nem igy akar élni egysikúan...Én vaygok a rossz genetikájú?

28N


2010. dec. 2. 16:52
1 2 3 4 5 6
 41/59 anonim ***** válasza:
kit érdekel?
2010. dec. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/59 A kérdező kommentje:
Ha nem érdekel miért vagy itt miért olvasod,mozochista vagy vagy szimplán flúgos?
2010. dec. 2. 19:33
 43/59 anonim ***** válasza:
mozochista???
2010. dec. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/59 A kérdező kommentje:

Ha téged nem érdekel amit irok akkor vagy hazudsz,vagy hülye vagy szereted kínoztatni magad...Mert érdekes nem érdekel az állitod,de elolvastad véleményezted,itt vagy...


Mazochista fogalma amúgy:Aki abban talál élvezetet, ha valaki megalázza vagy fájdalmat okoz neki.

2010. dec. 2. 19:39
 45/59 A kérdező kommentje:
Istenem félre irtam egy betűt te veled még nem fordult elő sose,akkor kövezzél meg,és rágozzál az elirásomon még egy órát...
2010. dec. 2. 19:42
 46/59 A kérdező kommentje:
Igen rágózzál,de kérődzhetsz is felőlem,mi van kötözködhetnéked van ma este, jó játék.:)))))))))))))
2010. dec. 2. 19:46
 47/59 anonim ***** válasza:

Ki ez a válaszoló?

Most komolyan, miért kötekedsz a kérdezővel? Elég sokan megértették a kérdését. Ha pedig szerinted csak a tizenévesek vihognak akkor sajnállak.

2010. dec. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/59 A kérdező kommentje:
Hát inkább vihogok,mint vagyok tuskó aki nem tud nevetni semmin,mert csak kötekedni tud meg magánhangzókon,meg mássalhangzókon fenn akadni,és képzeld én vállalom,hogy 28 évesen is tudok őszintén szívből nevetni,és örölni a hó esésnek,meg az esőnek is...Sajnállak ha te nem...De tudod,mit ha nincs értelmes válaszod,kívül tágasabb...:)))))))))))))
2010. dec. 2. 19:55
 49/59 A kérdező kommentje:

Épp nemvolt semmi tenni valóm,tévét meg nézek,csak ritkán mert általában csak parasztvakítás megy benne...

Itt meg lehet jót beszélgetni,vitatkozni...De most sajnos mennem kell,nyugodalmas jóéjszakát...:))))

2010. dec. 2. 20:08
 50/59 anonim ***** válasza:
nah, kimoderáltak, a macska rúgja meg
2010. dec. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!