Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért utálják ennyire azt...

Miért utálják ennyire azt kinek jókedve van?

Figyelt kérdés

Miért fáj másoknak ha én mosolygok a boltba az eladóra,miért néz rám vissa undorral,miért ordit rám nő ha nevetek egy viccen a buszmegállóba,hog neked is verés kéne akor nem lennél ilyen vidám,komolyan én vagyok a rossz ,mert próbálok mindenbe jót találni,pozítivan sugározni...Őszintén tudok örülni annak,ha esik hó,mert szép fehér,ha az eső,mert jó a növényeknek,miért kell mindenbe a szart látni,és pesszimitán kullogni,és undorral nézni arra aki nem igy akar élni egysikúan...Én vaygok a rossz genetikájú?

28N


2010. dec. 2. 16:52
1 2 3 4 5 6
 1/59 anonim ***** válasza:
100%

Én olyan vagyok, mint te, de velem ilyet még sosem csináltak, hála istennek azt tapasztalom, hogy még a legmogorvábbak is inkább velem mosolyognak, akkor ez nálam valami képesség :)

Ugass be annak, aki beszól, ne hagyd magad, aztán hadd mérgeskedjen, kit izgat? Az ilyenekkel van baj, nem veled. Nem is értem hogy veszi a bátorságot, hogy beszól, meg egy eladó, hogy fintorog. Ha én bolttulajdonos lennék soha a büdös életbe nem vennék fel olyan embert, aki pofákat vág, mert én sem mennék be olyan boltba, ahol kb. lámpát kell gyújtani olyan sötét a hangulat.

2010. dec. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/59 anonim ***** válasza:
100%
Nem, a nő, aki rád ordított, egy besavanyodott öregasszony lehetett. Jól teszed, hogy így nézed a dolgokat, én is igyekszem :)))
2010. dec. 2. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/59 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem te vagy a hibas, ne aggodj. Szerintem vedd be a hires "lesz.arom" tablettat, aztan elj tovabb boldogan. De arra is gondolj, hogy sokaknak sulyos gondjaik lehetnek es nincs kedvük mindenen vigyorogni. Tudod, minden eremnek ket oldala van.... :)
2010. dec. 2. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/59 anonim ***** válasza:
84%
De tényleg szólj be annak, aki így pofázik neked, aztán meséld el itt mi volt :D Imádom az ilyen sztorikat :D
2010. dec. 2. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/59 anonim ***** válasza:
100%

Fúú nemtom de pont egyik nap jutott eszembe nekem is ez a kérdés!!!


Egy kisebb város plázájában ülünk van ott kb. 50-60 ember még az asztaloknál. 2-3an csoportonként, vagy teljesen kussba vagy olyan halkan mint az orvosi rendelőben.


Nekünk szinte mindig jó kedvünk van haverral, leültünk dumálgatni kb. 1 órát, de végig minket néztek, 15-60 éves korig hogy min röhögünk 1 órán keresztül.. :DD Láthatólag nem tetszett nekik, pedig nem volt hivalkodó.

2010. dec. 2. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/59 anonim ***** válasza:
100%
Na de könyörgöm, attól, hogy valakinek gondja van még nem kötelessége beszólogatni. Nyilván mindenkinek vannak rossz napjai, de azért nem anyázzák egymást lépten nyomon idegen emberek. Szép is lenne :D
2010. dec. 2. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/59 A kérdező kommentje:
nem szoktam,hagyni,amúgy bánatlmazottakal foglakozom,vicces hogy anő pont ezt kivánta,de beszóltam neki,hogy ha neki keserű az élete ne rajtam verje el,mert mindenki a maga végtermékéért felel az övért nem én vagyok a hibás,hogy ő nem tud már nevetni,arról nem én tehetek...Úgy nézett rám,mint a vére s rongyra...A barátnőm meg röhögőtt,hogy kiosztottam...De tuti őt is verik otthon és azért kívánta nekem azt...Pszichológia,azt kivánjuk másnak amiben nekünk is részünk van,és rossz nekünk,merő roszindulatból...ilyen Társadalom van sajnos...
2010. dec. 2. 17:05
 8/59 anonim ***** válasza:
100%

Én is vidám természetű vagyok, de soha nem fordult elő, hogy "diszkrimináltak" volna ezért.


A te eseted szerintem szélsőségesek közé tartozik.

2010. dec. 2. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/59 anonim ***** válasza:
100%
igen ismerős:) az emberek elmebetegnek vagy őrültnek néznek ha mosolyogsz a metrón, mert ott senki nem lehet boldog. egyenesen rádhívják a mentőket ha még a villamoson is jókedved van, az meg hogy nem morgoldsz mindenen felfoghatatlan sázmukra.
2010. dec. 2. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/59 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert le akarnak húzni a szintjükre, tudod, irigységből, hogy ha nekik nem jó, na nehogy már majd neked jó legyen.. Nem kell velük foglalkozni, örülj hogy te nem vagy ilyen negatív pesszimista ember. :)
2010. dec. 2. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!