Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért utálják ennyire azt...

Miért utálják ennyire azt kinek jókedve van?

Figyelt kérdés

Miért fáj másoknak ha én mosolygok a boltba az eladóra,miért néz rám vissa undorral,miért ordit rám nő ha nevetek egy viccen a buszmegállóba,hog neked is verés kéne akor nem lennél ilyen vidám,komolyan én vagyok a rossz ,mert próbálok mindenbe jót találni,pozítivan sugározni...Őszintén tudok örülni annak,ha esik hó,mert szép fehér,ha az eső,mert jó a növényeknek,miért kell mindenbe a szart látni,és pesszimitán kullogni,és undorral nézni arra aki nem igy akar élni egysikúan...Én vaygok a rossz genetikájú?

28N


2010. dec. 2. 16:52
1 2 3 4 5 6
 11/59 A kérdező kommentje:
Múltkor metrón engem szefónak(szellemifogyatékos) néztek,mert délitől az őrsig nem röhögtem,inkább visítottam...De nem tehetek róla,ha rámjön a röhőgörcs nincs megállás egyzser anno vizsgán,még az elnököt is sikeresen megröhögtettem,mikor azt mondtam hogy német faszizmus...De alapba az emberek csúnyán néznek ilyenkor a másikra,na vajon ez mitől iylen jó kedvű,biztos semmi gondja,pedig van nekem is csomó,csak próbalok pozitiv lenni,és nem bambán nézni másokra hiszem ha én mosolygok nekem is jó lesz és annak akire rámosolygok talán ezzel a gezstussal egy kicsit adok valamit és erről nem fogok az ilyenek miatt leszokni...
2010. dec. 2. 17:12
 12/59 A kérdező kommentje:

Dögöljön meg a szomszéd tehene effektus igen ez itt nagyon jellemző sajnos nálunk...Ahelyett hogy örülne,hoyg a szomszédnak még nem döglött meg...

És neki még összejöhet...

De itt ha valakinek valami sikerül akkor mindjár áskálódunk,

szart keverünk,megszóljuk...

ÁÁÁ nem szeretem az iylen mentalitást...De sokan vannak sajnos,és egyre többen lezsnek az ilyen emberek...De én akkor is mosolyogni fogok a közértbe...És röhögni a metrón ha rám jön...

2010. dec. 2. 17:15
 13/59 anonim ***** válasza:
100%
Irigység a köbön
2010. dec. 2. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/59 anonim ***** válasza:
Gondolom honnan jött a kérdés ihlete.:)
2010. dec. 2. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/59 anonim ***** válasza:
100%
az a tény hogy nem röhögnek veled vagy csúnyán néznek még nem jelenti azt hogy utálnak, csak sok embernek olyan élete van hogy nem tud ilyen felhőtlenül boldog lenni mindig mint te... próbáld megérteni őket is
2010. dec. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/59 anonim ***** válasza:

Az, hogy rámosolyogsz az emberekre, nem gáz. Én is mosolygok mindenkire, akit megszólítok.

De azért lásd be, hogy a metrón fetrengeni a röhögéstől nem mindenkinek vicces. Velem is van olyan, hogy rám jön. Olyankor elkezdem nyomogatni a telefonom, vagy knyitom valahol a könyvem, mintha ott lenne a poén. Mikor utoljára láttam egy faszit magába röhögni a metrón, az pár perc múlva lehányta magát, úgyhogy én ezért tartózkodom az ilyen szélsőséges érzelemkitörésektől.

De egy mosoly mindig baragyogja a napot!

2010. dec. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/59 anonim ***** válasza:
90%

"Pszichológia,azt kivánjuk másnak amiben nekünk is részünk van,és rossz nekünk,merő roszindulatból"


Ezzel én nem értek egyet. Én személy szerint soha nem kívántam másnak az ÉN legrosszabb problémám. Sőt, azt mondtam, hogy a legnagyobb ellenségemnek se, mert tényleg rossz de nem ez a kérdés...

A fő kérdés, ha jól értelmezem az, hogy miért zavarja a másikat ha Te olyan nagy kedéllyel "vígadsz" nyilvános helyen. Szerintem ezt egyszerűen nem illik. Ha várom a buszt, egyedül ott állok a megállóban, és odajön néhány ilyen leányzó (általában 15-től 23 évesig, színes parádéba öltözve) és elkezdennek nagyba viháncolni, hát engem is idegesít. Nem azért, mert irigylem, hogy vídámak, hanem azért, mert ezt nem utcán kell csinálni. Meg mert ez az egész viháncolás egyszerűen ijesztően gyerekes, főleg egy 15-23 évestől! Komolyodjon meg már hisz mégsem játszótéren van!

2010. dec. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/59 anonim válasza:
100%

Akárcsak egy 15 éves kis csitri :D

Van úgy hogy az embereket azért zavarja a röhögés, mert egyesek irritálóan teszik, vagy mert számára bolondságokon nevetnek stb. Egyáltalán nem biztos hogy irigyek, habár lehetnének mire :)

2010. dec. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/59 anonim ***** válasza:

és mi van ha mondjuk annak az asszonynak aki azt mondta hogy verés kéne neked, előző nap halálra verték a fiát?

vagy őt verték már meg sokszor életében? vagy csak szimplán sz*r volt az élete? akkor se kéne egyébként megszólnia téged, de azért gondolj bele ebbe, te akkor is olyan vidám lennél és kedves lennél mindenkivel?

2010. dec. 2. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/59 anonim ***** válasza:

Azt, hogy Te pozitívan állsz a világhoz, nem azzal kell kimutatni hogy vigyorogsz meg viháncolsz. Azzal mutatod ki, hogy embertársaiddal nem vagy bunkó, modortalan, tapló.


Ha rám mosolyognál a metron, villamosan, vagy elkezdesz mellettem röhécselni könnyen gondolhatom, hogy rajtam nevetsz, engem gúnyolsz. Lehet velem van a baj, de ez az eset sokszor megesik.

2010. dec. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!