Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért utálják ennyire azt...

Miért utálják ennyire azt kinek jókedve van?

Figyelt kérdés

Miért fáj másoknak ha én mosolygok a boltba az eladóra,miért néz rám vissa undorral,miért ordit rám nő ha nevetek egy viccen a buszmegállóba,hog neked is verés kéne akor nem lennél ilyen vidám,komolyan én vagyok a rossz ,mert próbálok mindenbe jót találni,pozítivan sugározni...Őszintén tudok örülni annak,ha esik hó,mert szép fehér,ha az eső,mert jó a növényeknek,miért kell mindenbe a szart látni,és pesszimitán kullogni,és undorral nézni arra aki nem igy akar élni egysikúan...Én vaygok a rossz genetikájú?

28N


2010. dec. 2. 16:52
1 2 3 4 5 6
 31/59 A kérdező kommentje:

Számomra ecte magyar a következő :Rosszindulatu,irigy,keserű,pesszimista,ha ő rossz kedvű,más se merjen jóizűen nevetni...Mindenbe a rosszat látja,ha ő gyáva változtatni az életén,más se merje a sajátját jobbá tenni.Semmienk nem tud igazán örülni,és fáj neki ha más valamiben örömét leli.

Stb,stb.Sajnos a magyar emberek többsége ilyen jellemvonású ,munkám során látom nap,mint nap ezt testközelből,meg ennél durvább dolgokat is sajnos...

2010. dec. 2. 18:50
 32/59 anonim ***** válasza:
Ja és mégvalami: lehet hogy neked valami nagyon vicces, csak bele kéne gondolni hogy másnál lehet borzalmasan sértő...
2010. dec. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/59 A kérdező kommentje:
Sajnos én is kaptam pofonokat az élettől,szószerint is,haltak meg szeretteim nekem is,de soha nem vártam el,hogy most az utcán mindeki idegenek barátok savanyú képpel járjanak,ne legyenek vidámak,mert nekem épp fáj,és akkor is próbáltam pozitivan előrefelé haladni,tovább élni,itt vagyok,pedig megtaposott az élet jó párszor már,de sose adtam fel,sajnos én iylen vagyok.És bocsánat a nyers stilúsért, ha meg bántottam valakit attól elnézést kérek, nem az volt a célom...
2010. dec. 2. 19:08
 34/59 anonim ***** válasza:
egyébként az echte nem ecte (bocs de ezt nem tudtam kihagyni)
2010. dec. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/59 A kérdező kommentje:
Tényleg elirtam,bocsi...Köszi...Ciki:)
2010. dec. 2. 19:13
 36/59 anonim ***** válasza:
te nagyon jófej vagy..énis ilyen vagyok/voltam..bár mostanában nem nagyon volt olyanba részem aminek örültem volna nagyon..vagyis a hétvégén volt de nem olyan sűrű mostanába. Ha beszólogatnak akkor küldd el az anyjába persze MOSOLYOGVA!! az sokkal idegesítőbb mintha dühösen mondanád..: D
2010. dec. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/59 anonim ***** válasza:

Nem baj, nincs ezzel gond, csak arra kell figyelni, hogy esetleg olyan helyen ne nevess, ahol nem illik, pl hivatal. :D

Velem az szokott lenni, hogy ha valaki így hangosan elkezd nevetni, visítani, röhögni, vagy bármi, akkor én is. :D

2010. dec. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/59 A kérdező kommentje:
anno az érettségin még az elnök is nevetett,rajtam,velem,én meg magamon,hogy jöhetett ki olyan a számon...
2010. dec. 2. 19:21
 39/59 anonim ***** válasza:
szerintem nem feltétlenül fáj annak az eladónak ha te boldog vagy, lehet hogy csak sz*r napja volt, nem kell mindekire "ráképzelni" ezt, nem is kell izgatni magad emiatt; élj továbbra is ilyen optimistán!
2010. dec. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/59 A kérdező kommentje:
Meg annó egyetemen aulában,elkapott egy olyan aposztróf röhögőgörcs,hogy már a kezembe haraptam,na az kínos volt picit.
2010. dec. 2. 19:23
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!