Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért utálják ennyire azt...

Miért utálják ennyire azt kinek jókedve van?

Figyelt kérdés

Miért fáj másoknak ha én mosolygok a boltba az eladóra,miért néz rám vissa undorral,miért ordit rám nő ha nevetek egy viccen a buszmegállóba,hog neked is verés kéne akor nem lennél ilyen vidám,komolyan én vagyok a rossz ,mert próbálok mindenbe jót találni,pozítivan sugározni...Őszintén tudok örülni annak,ha esik hó,mert szép fehér,ha az eső,mert jó a növényeknek,miért kell mindenbe a szart látni,és pesszimitán kullogni,és undorral nézni arra aki nem igy akar élni egysikúan...Én vaygok a rossz genetikájú?

28N


2010. dec. 2. 16:52
1 2 3 4 5 6
 21/59 A kérdező kommentje:
na jönnek az ecte magyarok,a nem ilikk jó kedvűnek lenni utcán,bujjunk el,meg sajnáljunk mindenkit mert neki szar nehogy már én örölni merjek,fejemet a falba verem...Á meddő vita,befejeztem,sajnos ezért van egyre több rossz kedvű ember mert inkább beáll a sorba,minthogy vállalja önmagát...És attól hogy őt megvereték,én már ne hogy nemerjek nevetni a buszmegállóban...
2010. dec. 2. 17:56
 22/59 anonim ***** válasza:
az "ecte" magyarok egyike se mondta hogy nem illik jókedvűnek lenni, és hogy állj be a sorba, csak arról van szó hogy az élet nem pozitív mindenkinek, és ezt próbáld átérezni, ne csak egy nézőpontból lásd a világot ( pl. én nagyon vidám pozitív ember vagyok, a másik meg besavanyodott, irigy, negatív "tipikus" magyar)
2010. dec. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/59 anonim ***** válasza:

én spec abszolút neveletlen vagyok, és én is szoktam röhögőgörcsöt kapni, de mindazonáltal azt megértem ha valaki az zavar hogy a délitől az örsig hangosan vihog mellette vki... múltkor nekem is a fülembesikított egy csaj, azthittem agyonvágom olyan irritálóan csinálta:D

de alapvetően értem a koncepciót hogy miért is tetted fel a kérdést..

2010. dec. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/59 anonim ***** válasza:

"ezért van egyre több rossz kedvű ember mert inkább beáll a sorba,minthogy vállalja önmagát" én is ilyen magamat vállalós ember voltam, mindig vidám, jókedvű, kedves;

aztán egy nap anyukám öngyilkos lett... utána hónapokig "sorban álltam" - akkor köcsög ectemagyar voltam?

2010. dec. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/59 anonim ***** válasza:

Miért kellene átérezni mások problémáit? Ha valakinek ez a munkája akkor oké, a munka során érezze át, de nem lehet mások problémáit is a vállunkra venni. Mindenkinek vannak, de senki nem oldhatja meg a másik helyett és azzal neki nem lesz jobb, ha mást is szomorúnak lát. Na meg attól, hogy neki rossz kedve van, még nincs alapja beszólogatni a vidám embereknek és egyebek.

Milyen szar lenne a világ, ha mindenki mások problémáin agyalna meg keseregne a nap 24 órájában.

2010. dec. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/59 anonim ***** válasza:
Ti nem értitek a kérdezőt. Nem azzal van baja, ha valaki rosszkedvű meg szomorú, hanem hogy ha valaki szomorú, akkor a többieket is azzá akarja maga körül tenni, és előfordul, hogy ismeretlen embereket.
2010. dec. 2. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/59 A kérdező kommentje:
őszinte részvétem anyukád miatt,de más idegenek problémája miatt amiről fingom nincs egy közértbe nekem ne kelljen már,keserűen néznem magam elé...Amúgy én munkám során látok elég sok szomorú helyzetet,ilyen dolgokkal foglalkozom a munkába de az a munkám nem viszem haza,és igy engedem ki a fáradt gőzt,sokan csodálnak is,hogy ilyen munka melett ennyi év után is, hogy hogy mégis ilyen vidám maradtam...De én ilyen vagyok,és nem fogok kibújni a bőrömből mert mások keserűek épp mert megjött a gázszámla,mert az az ő problémája nem az enyém,és rohadtul nem érdekel hogy illik -e utcán nevetni nevetni fogok mert nekem jól esik nevetni,és igenis ráfogok mosolyogni a hentesre,mert igy én is feltöltődöm energiával,hogy rámosolyogtam...
2010. dec. 2. 18:39
 28/59 anonim ***** válasza:
tudod sokféleképpen lehet rámosolyogni valakire... nem mindegy h teszed.
2010. dec. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/59 anonim ***** válasza:
mi az hogy ecte magyar? mit jelent ez?
2010. dec. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/59 anonim ***** válasza:
Mindenki más. Engem speciel nem érdekel egy idegen boldogsága szóval ne traktáljon vele. Az ha vigyorog rám egy vadidegen, elég tolakodó számomra. A nevetés meg egyszerüen csak zavaró lehet. Ez nem azt jelenti hogy én nem vagyok boldog csak megtartom egy szük körnek és nem érzem szükségét hogy széles molyokkal járkáljak stb... Persze lehet más meg keserü de nem mindenki.
2010. dec. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!