Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam meg az ismerősökn...

Hogy mondjam meg az ismerősöknek, hogy ne szóljanak bele az életembe?

Figyelt kérdés
21 éves vagyok, most végeztem a suliban. Egy 2 éves OKJ-m van. Soha sem szerettem tanulni, de 14 évet mégis szépen elvégeztem, alig vártam, hogy befejezhessem. Most, hogy munkát keresek mindenki beleokoskodik az életembe. (Távoli rokonok, szomszédok) Hogy miért nem csinálok meg egy bolti eladói/üzletvezetői tanfolyamot; van aki műkörmösit is mondott; akármilyen munkát ne vállaljak el, de azért sok pénzre se számítsak... És akkor még azt nem is említettem, hogy "miért vagy ilyen csöndes; miért nincs barátod" stb Tényleg annyira próbálják irányítani az életemet, de úgy hogy meglátogatni nem képesek, csak telefonon keresztül okoskodnak, hogy így kéne meg úgy kéne. Ennyi idős korban azért már el tudom dönteni, hogy mit akarok és mit nem...
2010. dec. 2. 13:58
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
idegenforgalmi szakmenedzser
2010. dec. 2. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
ha van valami munka, addig is használd ki a lehetőséget, míg nem találsz más jobbat. Rokonokkal meg miért foglalkozol? Tudnak magyarul, megértik ha azt mondod, hogy elég volt a dumájukból. max nem fogják fel, az az ő bajuk. Legyél komolyabb, mert úgy látom, még gyermekként tekintenek rád.
2010. dec. 3. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!