Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy segíthetnék felsőzsolcai...

Hogy segíthetnék felsőzsolcai ismerősöknek?

Figyelt kérdés
Nagyon szégyellem magam, nem tudtam tegnap kimenni zsákolni munka miatt. Ma meg nem lehet már lényegében. Mindenféleképpen szeretnék segíteni, szerintetek hogyan lehet?
2010. jún. 6. 11:31
 1/8 A kérdező kommentje:
Fertőtlenítőt persze vásárolok nekik, csak nem tudok most belegondolni, mire lehet még szükségük!
2010. jún. 6. 11:32
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem is engedték, hogy segítsek, én is rettenetesen szégyellem magam. Megmondták, hogy addig menjek haza amíg tudok, és most olyan rossz több km-ről figyelni neten és tévén az eseményeket, mikor a barátaim nyakig vannak a vízben.
2010. jún. 6. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nagyon megalázó érzés, sajnos már mindenkit telepítenek lassan! Megkérdezhetem melyik környék érdekel? Hátha tudunk információt cserélni!
2010. jún. 6. 11:39
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A Kertvárosi presszótól lefelé a Dózsa György utcán, Sörgödör vagy Serforrás környéke. Újtemető környéke Kazinczy utca. A szilvás, talán Hunyadi utca (nem mindig ugranak be az utca nevek) nekem itt laknak a legjobb barátaim.
2010. jún. 6. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
A Hunyadi barátságos... A rá merőleges Petőfi volt az m1-es híradóban is, tegnap az ablakokon ömlött be a víz. A presszónál nem tudom mi a helyzet, de a vele párhuzamos utcán nem lehetett elmenni. Már a végállomás alól is telepítettek ki mindenkit, a római katolikus templomnál a talajvíz okoz gondot.
2010. jún. 6. 11:54
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Az ovisz.hu azt írja 512-ről 486-ra csökkent a Sajó vízszintje, de akkor nem kellett volna történnie valami változásnak Zsolcán? Én csak azt kívánom telepítés ide vagy oda, aki teheti az maradjon otthon menteni ami menthető, mert sok a lopás most. Az egyik srác nagy nehezen összerakott egy kis pénzt magának, és tudott venni egy autót, amit most kénytelen volt a város másik végére kivinni a víz miatt. Nagyon félek, hogy ellopják.
2010. jún. 6. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Elvileg még egy árhullám fog érkezni Szlovákia felől. Félő. hogy annak a kocsinak lába kél. Sajnos hiába apad, nagynénikémet is most hozták ki katonai kocsin, pedig náluk "csak" a talajvíz jött fel.
2010. jún. 6. 12:50
 8/8 anonim ***** válasza:

én most beszéltem nagyapómmal két perce,mondta hogy mamát elvitték a nagybátyámhoz,csónakon,ő ottmaradt megvédeni a tyúkokat meg a kutyákat... méteres víz a kertben,udvaron,végighomokzsákozva a terasz,hogy a szobába ne jöjjön víz,de benn is van 2-3 cm... :(

ők a sajóparton laknak,ott ahol a folyó kanyarodik. eddig semmi baj nem volt, a fél falu vízben állt,mostmeg átvágták a bódvánál a gátat,és elöntötte őket az ár... nagyapó a fájós lábával pakol,rak rendbe amit tud,de félő a garázs össze fog dőlni...

én tatabányán vagyok,és innen nem is tudok segíteni :( teljesen kiakadtam. nem tudom mi lesz így velük,még jó hogy van biztosítás,de a jelen helyzetben még sokáig eltart,míg megkapják a pénzüket...

2010. jún. 6. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!