Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ellenségből lesz a legjobb barát?

Ellenségből lesz a legjobb barát?

Figyelt kérdés
Valakinek ki van most írva msnen. 20 év alatt én még ilyet nem tapasztaltam... Ti hogy vagytok vele?
2010. dec. 1. 22:27
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Avval viszont mélységesen egyet értek, hogy barátból simán lehet ellenség!
2010. dec. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Mikor középiskolába mentem,egyik srácot mellém ültették és hát nem voltunk szimpatikusak egymásnak,mindig verekedtünk,meg szivattuk a másikat de azóta olyan mintha testvérek lennénk,persze néha most is ütjük egymást mert miért ne.Egyszerre utáljuk és szeretjük a másikat :D 19/F
2010. dec. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Miss Cute válasza:
huuu én naon utáltam a Legjobb barátomat:D folyton csúfoltuk a másikat, káromkodtunk egymásra.... aztán a sors ugy hozta h ma már vakon bízom benne mert tudom hogy ő biztos nem fog elárulni...:))
2013. ápr. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Az én történetem kicsit olyan, mint a filmekben. :D Volt egy kollegám, akit gyűlöltem, mindig beszólogatott, kritizálta a munkámat, sokszor megbántott, de egyszer erőt vettem magamon és megunta, hogy folyamatosan keresztbe tesz nekem, meg hogy ócsárol. Amilyen volt az adjonisten,olyan volt a fogadjisten. Ezen kicsit meglepődött. Ez elég hosszú ideig zajlott,közbe jól kiismertük egymást "ellenségként." :D Aztán az egyik este túlóráztam, ő szintén, megint kezdődött a szokásos veszekedés, balhézás... meg tudtam volna ölni... végül nála kötöttünk ki... :D mondanom se kell, mi lett a vége. :DDDD ez volt 6 éve, most várjuk az első babánkat... :))
2013. nov. 24. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!