Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ellenségből lesz a legjobb barát?

Ellenségből lesz a legjobb barát?

Figyelt kérdés
Valakinek ki van most írva msnen. 20 év alatt én még ilyet nem tapasztaltam... Ti hogy vagytok vele?
2010. dec. 1. 22:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Legjobb barátból is lehet ellenség,ha úgy hozza az élet..
2010. dec. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nekem van egy legjobb barátnőm, kiskorunkban nagyon nem bírtuk egymást,veszekedtünk meg minden, de most szinte mindenhová együtt megyünk. Remélem így is marad:)
2010. dec. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
nekem a legjobb barátomból lett a legnagyobb ellenségem...senkinek nem kívánom...h fordítva van-e? hát volt 1 ellenségem, és jobban megismertem...beszélünk, de barátnak azért nem mondanám...ő akarná, de a múlt miatt én sosem tudnék megbízni benne teljesen.
2010. dec. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nekem is van egy nagyon jó barátnőm,egy óvodába,egy általános iskolába jártunk....tiszta szívből gyűlöltük egymást.....aztán közép iskolába kerültünk,ki ide ,ki oda....eltelt két év,mire egyszer csak összefutottunk a városban és egy jót beszélgettünk.....azóta már rengeteg közös buli és sztori van a hátunk mögött ,úgyhogy a válaszom:IGEN!:)29/N
2010. dec. 1. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Nekem is a legjobb barátnőmből lett a legnagyobb ellenségem.

Érdekes mikor így alakulnak a dolgok, na meg szörnyű..

De úgy látom ez gyakrabban szokott előfordulni :S

2010. dec. 1. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
ha az ellenségem ellensége a barátom! akkor ebből kifolyólag még az is előfordulhat amit írtál
2010. dec. 1. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Néha az árul el, akiben vakon bíztál, és az ment meg, akit az ellenségednek hittél.
2010. dec. 1. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Mi a férjemmel 10 éven keresztül ellenségek voltunk, ez alatt nem váltottunk 20 mondatot sem, pedig gyakrak találkoztunk. Utána egyszer beszélgetésbe keveredtünk egy szaktémáról, rájöttünk, hogy a másikkal ol LEHET beszélgetni, egyre jobban megismertük egymást és most már több, mint 20 éve jó házasságban élünk.
2010. dec. 2. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Nálam tuti nem működik. Ha egyszer valakit gyűlölök, akkor azt gyűlölni fogom, míg világ a világ.


30/f

2010. dec. 2. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ mit értünk ellenség alatt. Ha valaki ellenszenves, utálom - még ha kölcsönös is - nem feltétlenül az ellenségem. (Ha magamból indulok ki) attól hogy valakinek nem tetszik a pofája, nem fogok keresztbe tenni neki, meg oltogatni őt lépten-nyomon. Szóval, ha valóban az ellenségem, tehát kegyetlenül bánunk egymással, abból kötve hiszem, hogy valódi barátság tud kialakulni (még ha meg is változna az illető, nem tudnék túllépni korábbi tettein). Viszont, ha csak nem vagyunk szimpatikusak egymásnak, az a későbbiekben miért ne változhatna közös élmények után?
2010. dec. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!