Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Legjobb barát vagy szerelem?

Legjobb barát vagy szerelem?

Figyelt kérdés
Nektek ki a fontosabb?A legjobb barátotok vagy a szerelmetek?
2010. jan. 9. 14:55
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem teszek különbséget, mindkettőt ugyanolyan mértékben szeretem, de nem ugyanúgy. Hogy kivel barátkozzak, vagy kivel éljek együtt, abba senkinek nem engedek beleszólást.
2010. jan. 9. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
A szerelmem(nekem egyben ő a legjobb barátom is:).Az eddig legjobbnak gondolt gyermekkori bnőm mára a legnagyobb ellenségem lett,sosem néztem vna ki belőle eddig,h mikre képes,pedig már 16 éves ismertem...ennyit a legjobb barátokról-ritka mint a fehér holló.
2010. jan. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy gondolom, hogy ritka az a helyzet, amikor választani kell. De ha mégis, az borzasztó nehéz. Hiszen nem tudhatod, hogy a szerelem mit tartogat számodra. Talán csak pár hónapig fog tartani, de ha erre rámegy egy barátság, akkor nem érte meg. Viszont a szerelem olyan érzéseket képes adni, amilyet egy barátság soha, és ilyenkor pedig megéri.

De én elgondolkoznék azon, hogy a barát miért nem érti meg a helyzetem, és a szerelmemét. Akkor vajon tényleg igazi barát-e. És ha nem az, szükségem van-e ilyen barátra.

Én azt mondom, attól függ. Egy idő után úgysem tudsz ellenállni a szerelemnek (legalábbis én nem), ha az erős szerelem. De ha csak fellángolás, jobb hagyni. Várni. Ha ez így van, akkor a szerelem.

2010. jan. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

hát jó kérdés

hát ha a szerelem elmúlik és a barát még meg van akor van hová fordulni.

MAJDNEM EGY FORMA FONTOS AZ ÉLETBEN.

Most hirtelen ugy érzem.

2010. jan. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Úgy értem,hogy ha választani kellene kettejük közt,kit választanátok?(akármilyen helyzetben)
2010. jan. 9. 15:03
 6/17 A kérdező kommentje:

Hopsz közben jöttek még válaszok... :D

Köszi mindenkinek!

2010. jan. 9. 15:04
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha választani kéne, megmondanám nekik, hogy ha igazán szeretnek, lesznek szívesek egymás között megbeszélni a problémáikat, és nem rajtam vezetni le.
2010. jan. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
De bocs, mért kéne választani, ha te ugy gondolod választani kell, akkor ott gondok vannak gondolom, barát, és szerelmed között ?! Amugy elfér egy barát, meg egy szerelem együtt, bár van olyan szitu, hogy nem oglalkozol annyit a baráttal, mint a pároddal, de ezt a barátnak meg kell érteni, tehát, itt nincs választásrol !!
2010. jan. 9. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
88%

Természetesen a szerelmem. Vele van a legbizalmasabb, legintimebb kapcsolatom. Vele készülök a jövőmre, vagy ha nem is maradok vele akkor is vele "gyakorlom" hogy milyen lesz a felnőtt élet, a család, nem a baráttal. És a barátok ugyanúgy elmehetnek akármilyen okból.

A szerelmem választanám ha választani kéne, de ha nincs semmi baj akkor is ő van előrébb.

2010. jan. 9. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
89%

ja lehet hogy ugy érted hogy a barát és a szerelem egynemű és gond van belöle.Féltékenység.

Szolnék a barátnak hogy gáz van és ne találkozunk ilyen sokat míg a szerelmemet megismertettem a helyzettel.

2010. jan. 9. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!