Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Legjobb barát vagy szerelem?

Legjobb barát vagy szerelem?

Figyelt kérdés
Nektek ki a fontosabb?A legjobb barátotok vagy a szerelmetek?
2010. jan. 9. 14:55
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
89%
A családom és a szerelmem a legfontosabb.
2010. jan. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
77%
Én nem tudnék választani. Ha olyan helyzet állna elő, akkor feltenném nekik a kérdést, hogy miért nekem kellene: két ember helyett egyet választanom, amikor nekik egy embert kell választani, engem. Mint barátot, mint szerelmet. Bár nem tudom mi idézhet elő ekkora konfliktust, nehéz helyzet. Barát vagy szerelem? Mindegyikük fontos eleme az életnek, nem lehet különbséget tenni... Bár én régen szerencsés helyzetben voltam, a legjobb barátom lett a férjem, a mai napig boldogok vagyunk... Én úgy gondolom, hogy aki a másikat ilyen választás elé állítja nem szerethet igazán és nem lehet igaz barát sem...
2010. jan. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
77%

A legjobb barát nem kér meg,hogy válassz közte és a szerelem között.Tehát ilyen esetben a szerelmet választanám....mivel a legjobb barátnak hitt ember,nem is az.


De ha viszont a szerelmem kérné,hogy a legjobb barátommal ne beszéljek,márpedig az illető tényleg a legjobb barátom...akkor a legjobb barátot választanám.Mert a szerelem múlandó a barátság pedig remélhetőleg örök :)

Remélem érthetően írtam :)

2010. jan. 9. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
72%

Ez olyankor fordul elő, amikor két egynemű barát egy emberbe szeret bele. Mert ilyenkor valakinek áldozatot kell hozni a másikért, vagy kölcsönösen. Mert vagy az van, hogy valamelyik megkapja a férfit, és akkor a másik hoz áldozatot, vagy mindketten, de ekkor meg annak nehezebb, akihez vonzódik a "szerelme".

Nyilván itt a "szerelem" dönt. Valakit választ. De ha az elfogadja, akkor a másik nem biztos, hogy ezt végig tudja nézni, én sem nézném, ha a szerelem a legjobb barátom kedvese. És akkor itt szakad meg a dolog. Legalábbis egy időre. Mert találhat a másik is mást, és a kapcsolatnak is vége szakadhat. De ez akkor is nagyon nehéz.

2010. jan. 9. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
60%
Még egy szitu eszembe jutott, ha az életük van veszélyben és csak az egyikük menekülhetne meg, bár nem hinném, hogy ebben nekem lenne jogom dönteni, de ha mégis így alakulna, azt menteném meg, akinek több esélye van túlélni, és ha valami csoda folytán mégis megmenthetnénk a másikat is, az előbbi már elég erős lenne, hogy tudjon segíteni.
2010. jan. 9. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
60%
Mindkettő egyformán fontos!
2010. jan. 9. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
86%
A szerelmem (férjem) a legjobb barátom! Nekem ő a legfontosabb, mert szinte csak olyan barátaink vannak akik csak akkor barátok, ha van pénzed!
2010. jan. 9. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!