Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a "legjobb...

Mit gondoltok a "legjobb barát" fogalomról?

Figyelt kérdés
Lehet egyszerre több is? Vagy olyan, hogy nincs, pedig sok barátod van? Mit tegyek abban a helyzetben, hogyha van egy lány, akivel nagyon jóba vagyok, de vele nem tudom a problémáimat megbeszélni, mert egyáltalán nem érdekli. Aztán egy másiknak mondtam, hogy milyen jó, hogy ilyen jóba vagyunk, és az első csaj besértődött, mert hogy nem ő a legjobb barátom... szerintem nagyon gyerekes... mindenkiben mást szeretek, két embert nem lehet összehasonlítani. Hogyan tudnám kibékíteni?
2010. máj. 18. 15:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

A legjobb barát mint fogalom talán mint a házassági fogadalom, jóban-roszban stb.

A legjobb barátnőmmel 14 éve vagyunk barátok (kisebb megszakitások, de mindig visza találtunk egymáshoz)Vele mindent megtudok beszélni, örömöm és bánatom én szívesen meghalgatom örömét és bánatát.Amikor középsuliba kerültem, volt egy osztálytársnőm akiről úgy éreztem az első nap hogy ugyan olyan jó barátom, de olyan mértékben hogy megéreztem azt hogy ő 30kmel arréb bajban van és felkell hogy hívjam hogy segítsek neki.Na a két csaj között féltékenység alakult ki, és én anyival lekezeltem a dolgot hogy megsem említettem az egyiket a másikna és kész.A sulis csajjal amióta eljöttem onnan nem tartom a kapcsolatot, viszont a Rékával még 14 év után is ugyan olyan jó barátnők vagyunk.

2010. máj. 18. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A legjobb barátnőmben azt bírom, hogy jófej, mellette elengedhetem magamat, nevethetek, hülyülhetek, ő bírja 1000-rel :). Nem kell megjátszanom magamat, vagy tettetni az érzelmeket. Feldobja a legunalmasabb napot is :). Igaz, hogy személyesebb dolgokról nem nagyon beszélünk, lásd szerelem, család, egyebek. Viszont egy másik barátnőm, akinél ez ha nem is teljesen, de fordítva volt (sokat beszélgettünk az "élet dolgairól", viszont keveset nevettünk, egy idő után kihasznált lettem, és felszínessé vált a barátságunk), nem tud akkora hatást kihozni belőlem. Szerintem legjobb barát lehet az is, aki korábban az ellenséged volt, és az is, aki még az óvodában osztotta meg veled a zsírkrétáit. Nem feltétlenül kell mélyrehatónak lennie, a kezdetekben pedig ez nem is jellemző. Viszont fontos különbséget tenni szeretethiány és barátság között! :)
2010. máj. 18. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mindenkinek van legalább 1 legjobb barátja, akinek minden titkát, gondját el tudja mondani. Ez fontos, hogy legyen. LEGALÁBB 1.
2010. máj. 18. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Legjobb barát??

Valaha nekem is volt egy "legjobb barátnőm". Titkokat osztottunk meg egymással, sokat hülyültünk, sok közös emlék... Mégis eljátszottuk egymás bizalmát és mostmár 1 éve nem találkoztunk. A bolhából elefánt lett. Próbáltam vele megbeszélni, de nem hajlandó. Nekem nagyon hiányzik...;-((

2010. máj. 18. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
68%
nincs olyan.
2010. máj. 18. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nincs olyan, és nem is volt soha igazán! Vagy akiről azt hittem az hátbatámadott!
2010. máj. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!