Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam el neki, hogy...

Hogy mondjam el neki, hogy valószínűleg soha nem lehet gyerekem?

Figyelt kérdés

A párommal öt éve vagyunk együtt, három éve együtt is élünk. Mindketten egy iskolában tanítunk, tehát nap mint nap össze vagyunk "zárva", amit eddig imádtam, hiszen minden órában láthatom.

Két hete azonban minden megváltozott, amikor az orvosom közölte velem, hogy valószínűleg soha nem lehet saját gyerekem.

Arról most nem beszélnék, hogy én mit érzek, a fő probléma inkább az, hogy ezt miként is közöljem a párommal. Szinte minden nap rosszkedvű vagyok, mióta tudom az igazságot. Édesanyám azt mondta, ne mondjam el neki addig, amíg én sem dolgozom fel teljesen az egészet, de attól tartok, én ezt sosem fogom feldolgozni.

A párom is nagyon szereti a gyerekeket, el sem tudom képzelni, hogy reagálna, ha ma este elmondanám neki, hogy én nem szülhetek soha.

Tudom, hogy mindenképpen el kell neki mondanom, de rettegek, hogy elhagy, ha ez kiderül. Korábban említette, hogy ő biztos nem fogadna örökbe gyereket, hiszen az mégsem olyan, mint egy saját. Akkor nem tulajdonítottam ennek nagy jelentőséget, de így utólag nagyon is komolyan mondhatta ezt. Nagyon szeretem őt, tudom, hogy ő is engem, de félek, hogy a meddőségem híre előbb-utóbb elszakíthat bennünket egymástól.


2010. dec. 1. 16:07
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
86%
Off: nekem is mondták ezt. A 2. babát várom! :)
2010. dec. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
92%

Szia!

No, az,hogy az orvosok mennyire tévedni szoktak ilyen esetekben, több példám van az ismerettségi körömben!

Van egy lány ismerősöm, akinek 20 évesen kiderült, hogy nem lehet gyereke...szegény ő is totál kiborult.

Aztán lett egy tartós kapcsolata, természetesen védekezés nélkül voltak együtt, mivel ugysem lehet baba...na jah:D eltelt tán egy év, és a csaj terhes lett :DDDD azóta boldog anyuka:)

akkor egy másik ismerősöm 44 évesen ment férjhez, és 45 évesen terhes lett...asszem a 7. v. 8. hónapban volt, és meghalt a hasában a baba:( az orvosok aztmondták, ne is próbálkozzon többet gyerekvállalással...ő nem adta fel, imádkozott Istenhez, és a gyereke már elmúlt 1 éves és makkegészséges!:)

2010. dec. 1. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
4%
Eszed be NE jusson!! 15/L
2010. dec. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
86%

Azt nem értem, hogyhogy nem mindjárt őneki mondtad ezt el???

Menj oda, és mondd el. Nem fog elhagyni. Fogadhattok örökbe. És vannak csodák. Elég gyakran:)

Ha nem mered elmondani, írd le, és add oda. Anyukádnak nincs igaza.

2010. dec. 1. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
12%
ímélben
2010. dec. 1. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
89%

Barátnőnkkel közölték, hogy hát kicsi az esély, de azért adnak gyógyszert. Mire kiváltotta volna, már terhes volt. A kicsi 5(4) hónapos kor

ban esett teherbe legközelebb, merthát minek védekezni, ez is csoda volt...

Igy lettek gyorsan kétgyerekes család...

2010. dec. 1. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
54%
16:57-es vagyok! :| Bocsi ezt nem ide akartam írni :S Ne haragudj!
2010. dec. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ezt mondták, le is álltam a gyógyszerrel. Aztán 8 hónapra rá megfogant a kisfiam, aki most 2 éves. Soha ne mondd, hogy soha!
2010. dec. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Szerintem mondd el neki minél előbb.

Az, hogy egy feltételezésre mit válaszolt, nem jelenti azt, hogy egy valódi helyzetben is ugyanúgy döntene.

Egyébként pedig csodák igenis vannak :)

2010. dec. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 Éjhozó válasza:
32%
Ha a párom eltitkolna egy ilyen dolgot előlem,megroppanna a bizalmam benne egy életre.Legyél okos és állj elé,ha van egy kis eszed előveszed a kegyes hazugság gyakorlatias részét és a bevallás napján azt mondod ,hogy csak tegnap tudtad meg.Ha erős vagy menni fog.Ha férfiból van az embered egy ilyen eltitkolásos incidens után elhajt.És lássuk be : igaza lenne.Anyádnak meg azt üzenem,hogy:Erkölcstelen és jellemtelen nő.
2010. dec. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!