Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek normális, hogy...

Szerintetek normális, hogy egy 25 (majdnem 26) éves fiú nem akar barátnőt?

Figyelt kérdés

Eddig soha nem volt még barátnője és azt mondja nem is akar. Nem érdekli a dolog. A szex hiányzik neki, de csak emiatt nem szeretne összejönni valakivel.


Ja és nem meleg, a nőkhöz vonzódik.


2010. nov. 30. 21:04
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sok olyan ember van aki saját magáról be tudja látni hogy nem alkalmas a hosszú távú érzelmes kapcsolatokra, ök még mindig jobbak mint azok akik ezt több gyerek után képesek belátni és több ember életét tönkre teszik.
2010. nov. 30. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Nőktől is éretlenség mindenáron kapcsolatot akarni, mindegy, kivel.
2010. dec. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%

1.Az,hogy azt mondja a nőkhöz vonzódik még nem 100%,hogy igazat is mond.

De számos egyéb ok lehet.

1.Nem érdekli a kapcsolat,nem szereti azt amik ezzel járnak.

Te hiába nem tudod elképzelni léteznek ilyen emberek.

Az öcsém is ilyen,volt már bnője,de azt mondta többet nem akar,nem neki való,ő szeret szabadon élni,nem akar máshoz igazodni semmiben.És ő is mondta,hogy csak a szexért nem fog tartani egy ilyen kapcsolatot,és szerinte sokan ezért tartanak kapcslatot,mert anélkül nincs szex,vagy nem ingyen.

2.Lehet,hogy csóró,ami ugye van akinek megint csak nem érhető.Láttam én már világ csóróját,akit nem érdekelte hogy néz ki,akkor is kellett neki a kapcsolat minden áron.

Akinek van egy kis igénye,csórón nem fog se kapcsolatban élni,sem gyereket nevelni,az az igényteleneknek való.

3.Lehet van valami betegsége,amiről nem tudtok,ami nem feltétlen fizikai vagy nincsenek látható jelei.


De alapvetően miért kell másokkal foglalkozni?

Attól mert az emberek nagy része szerint ez a boldogság,mint egy előttem lévő egyszerű lény írta"ágaskodnia kelljen a lánynak)..

Néhányan olyan korlátoltan látják a kapcsolatokat.

A férfi legyen idősebb,magasabb,pénze is legyen,autója is,háza is,ne a szüleinél lakjon,hanem inkább nyomorogjon egy albérletben,ha már saját házra nem telik ,vagy nem vettek neki a szülei.

2014. júl. 8. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Ugyanilyenen korban vagyok és nekem sincs kedvem b nőzni.

(Pedig nem vagyok ronda. Mások szerint még kedves is. Simán megtehetném. )

Mert nem akarok kötöttségeket meg nekem egy kapcs csak nyűg. A szexér meg tényleg nem éri meg fenntartani mert sokkal többet fizetsz érte nem csak pénzt hanem időt energiát is.


Volt nőm megtapasztaltam ezeket nekem elég volt 1X.

Köszönöm. És nem nem fogom még 25 X kiapprobál mert nincs miért.

Szingliként élni a lehető legjobb.

Azt csinálsz amit akarsz és tied az időd és a pénzed is :)

2014. okt. 29. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!