Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek normális, hogy...

Szerintetek normális, hogy egy 25 (majdnem 26) éves fiú nem akar barátnőt?

Figyelt kérdés

Eddig soha nem volt még barátnője és azt mondja nem is akar. Nem érdekli a dolog. A szex hiányzik neki, de csak emiatt nem szeretne összejönni valakivel.


Ja és nem meleg, a nőkhöz vonzódik.


2010. nov. 30. 21:04
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

"arra van programozva, hogy szaporodjon, minél többször"


Ki mondta hogy már nem csinált utodokat, az hogy nem maradt ott gondozni öket más tészta, az meg hogy nem vágyik egy pénz éhes családra megint más. Saja sok olyan család van ahol csak az számit apuka mennyi pénzt visz haza. A párkapcsolatok se garantálják hogy minden nap megkérdezné valaki hogy milyen napod volt és érdekelné is a válasz.

2010. nov. 30. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:

"Jó,de itt nem arról van szó, hogy csalódott a nőkben és jelenleg nem vágyik rájuk.


Még nem is csókolózott, nem táncolt egy nővel, nem fogta meg a kezét senkinek.


És volt már, hogy tetszett neki valaki régen, de annyira mégsem érdekelte a dolog, hogy lépjen.


Meg nem jár el sehova, csak otthon ül, így főleg nem fog megismerni senkit.


Igazából nagyon aggódom érte."


előbb olvass! nekem nem úgy tűnik, hogy mr.alfahím az illető aki lyukról-lyukra jár titokban.

2010. nov. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim válasza:
Jobb lenne, ha egyszerre több nőt szédítene, és minden másodikat felcsinálná?
2010. nov. 30. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
34%

kétféle pasi van: az egyik aki szivatja a nőket, meg akit a nők szivatnak. meg ugye a bu*zik, de ők nem igazán pasik.

had ne mondjam meg, hova tartozik a szóban forgó illető.

2010. nov. 30. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:

Nem lenne jobb, de a kettő között van átmenet.


Szerintem minél tovább halogatja, annál gátlásosabb lesz ilyen téren és már főleg nem fog kezdeményezni.

2010. nov. 30. 22:36
 16/24 A kérdező kommentje:

Hát ő egyik csoportba sem tartozik...:)


Mondom, nem is volt semmi kapcsolata nőkkel, de olyan szinten sem, hogy elmenne randizni valakivel vagy sétálni vagy beszélgetnének. Nem is adott lehetőséget senkinek, hogy megismerje őket. Aki tetszett neki, csak külsőre tetszett, nem ismerte azt a lányt.

2010. nov. 30. 22:40
 17/24 anonim ***** válasza:
dede. mégpedig a szivatják kategóriába. tetszett neki a lány, de nem jött össze --- szívás! ráadásul ha szegény srác gátlásos és nagyon úgy tűnik tapasztalatlan is, akkor orrba-szájba fogják szivatni-kihasználni-belétaposni!
2010. nov. 30. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim válasza:

Kérdező, te kije vagy? Mi lenne, ha nyugton hagynád? Ha szerelmes lesz, és az érzés kölcsönös lesz, akkor minden alakulni fog magától, de ha erőltetik, annak csak rossz vége lehet.

Én konkrétan megmondtam a szüleimnek, hogy készüljenek arra, hogy lehet, hogy sose lesznek nagyszülők, mert akivel a legjobban szerettük egymást, tőle erőszak szakított el, és ha nem oldódik meg, és még mindig szeretem, másnak nem szülök gyereket.

2010. nov. 30. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
76%

"Aki tetszett neki, csak külsőre tetszett"


A legtöbb férfé és nő csak a külső alapján választ partnert. A külső álltalában csak egy estére elég utána már men érekli gyakori de az emberiség így iy gyarapodhat.

2010. nov. 30. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
13%
Nekem is van egy ilyen ismerősöm, mindenki búzának tartja.. ha össze is jönne neki egy lány, valahogy mindig visszatáncol hülye kifogásokkal, hogy neki mégse kell barátnő..stb. És közben arról beszél, hogy ő csak szerelemből akar (majd) szexelni egy lánnyal. Ezek már külön-külön is búzagyanúsak..
2010. nov. 30. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!