Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek normális, hogy...

Szerintetek normális, hogy egy 25 (majdnem 26) éves fiú nem akar barátnőt?

Figyelt kérdés

Eddig soha nem volt még barátnője és azt mondja nem is akar. Nem érdekli a dolog. A szex hiányzik neki, de csak emiatt nem szeretne összejönni valakivel.


Ja és nem meleg, a nőkhöz vonzódik.


2010. nov. 30. 21:04
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
84%
Nem kapcsolatfüggő.
2010. nov. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
93%
Normális. Csak azért, hogy legyen barátnője, nincs értelme a dolognak. Majd ha szerelmes lesz, akkor lesz barátnője (jobb esetben).
2010. nov. 30. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
73%

hát ez majdnem lehetnék én is. meg tudom érteni az illetőt.

most épp hányingerem van a csodálatos női nemtől....

2010. nov. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim válasza:
76%

Igen, normális, bár inkább ilyenek lennének a pasik és nem olyanok közülük sokan, hogy csak szexre kell a nő...


Én is hasonlóképp gondolkodom nőként, csak azért, hogy legyen valakim (de nem érzek iránta szerelmet), inkább ne legyen senkim, mert ezzel becsapom önmagamat is meg a másik embert is, majd ha jön a szerelem, akkor magától alakul minden, van, akinek tizenévesen fut révbe az élete ezen a területen, van, akinek csak idősebb korban, de inkább ez a szemlélet, mint hogy valaki szélhámos módon fűvel-fával kavarjon.

2010. nov. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

Jó,de itt nem arról van szó, hogy csalódott a nőkben és jelenleg nem vágyik rájuk.


Még nem is csókolózott, nem táncolt egy nővel, nem fogta meg a kezét senkinek.


És volt már, hogy tetszett neki valaki régen, de annyira mégsem érdekelte a dolog, hogy lépjen.


Meg nem jár el sehova, csak otthon ül, így főleg nem fog megismerni senkit.


Igazából nagyon aggódom érte.

2010. nov. 30. 21:21
 6/24 anonim ***** válasza:
85%

szia! Én is ilyen voltam, de most már megtaláltam a páromat, akit nagyon szeretek :)). 27 éves vagyok, én sem ismerkedtem csak azért, hogy legyen kit bemutatni a türelmetlen rokonságnak. Nagyon idegesítő tud lenni, ha állandóan kérdezgetik az embert, hogy "Van már barátod?".

Az ember megunja egy idő után.

A szerelem meg úgyis eljön, semmit nem tehet ellene :))

2010. nov. 30. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
67%
alapvetően jogos a félelmed! jobb ha minél előbb csalódik egy párat... jobb később mint soha! idősebb korban rosszabb lesz, ha megbízik az első szembejövő nőben akibe épp beleszeret!
2010. nov. 30. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
54%

Valószinű csak hosszútávú kapcsolatai nincsenek, nem akkar felelőséget, családot, sok ilyen férfi van a legtöbb tudja hogy nem is valló neki az ilyesmi.

Sajna sokan vannak akik erre 2 gyerek után jönnek rá és ott hagynak mindenkit a bajban mert egyszerűen nem alkalmasak az együtélésre.

2010. nov. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim válasza:
88%

Kérdező, remélem, egyszer te is megérted az alábbi bölcsességet:

"A SZERELMET NEM LEHET ERŐLTETNI!"

2010. nov. 30. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
0%
a kérdezőnél is van logika! alapvetően egy 25-26 éves egészséges férfi szervezete arra van programozva, hogy szaporodjon, minél többször! ez benne van a génjeiben! nem beszélve arról, hogy nyilván hiányzik neki, hogy hozzáérjen valakihez, hogy puszit adjon az arcára, hogy átölelje, hogy reggel amikor felkel ott legyen, hogy amikor ránéz a lányra akkor neki le kell néznie, a lánynak pedig ágaskodnia, mert alacsony. hogy az a köszönés meg legyen, hogy "szia. mi újság?" esetleg megkérdezze: "rossz kedved van?" aztán utána úgyis ba*szni fog rád, végülis sokból nem maradsz ki
2010. nov. 30. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!