Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Párkapcsolaton belül mennyi...

Párkapcsolaton belül mennyi egyedüllétre van szükséged?

Figyelt kérdés

Naponta hány olyan órára van szükséged, amikor nem a pároddal vagy a gyerekekkel vagy, nem dolgozol, nem a házimunkát végzed, hanem mondjuk olvasol, a hobbiddal foglalkozol vagy más hasznos tevékenységet végzel egyedül?

A korod és nemed is írd! Köszi!


2010. nov. 28. 15:34
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Minél többre :)

Én alapvetően nagyon szeretem az egyedüli dolgokat, ha tehetném, hetekig képes lennék egyfolytában csak olvasni vagy gyöngyöt fűzni.

Sajnos ezt nem tudom megvalósítani, sok olyan nap van, amikor egy percem sincs magamra, reggel már rohanok, estére hazaesem és alszom. Pedig tudom, hogy fontos lenne...

2010. nov. 28. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Naponta legalább 2-3 óra, nem feltétlen egyben, deennyi kell saját magamra. A páromnak is hasonló igénye van, igy megérti, hogy néha külön is kell lennünk. Ennek ellenére (vagyis szerintem éppen ezért) már több mint 20 éve élünk együtt boldogan.

53/N

2010. nov. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
27 éves vagyok, lány, 6 éve vagyunk együtt a párommal, 3 éve lakunk együtt és 4 hónapos a kislányunk. 10-12 órát dolgozik a párom, ha haza jön, egy-egy fél órára megkérem, hogy mentesítsen a kislányunktól, de ugyanúgy egy szobában vagyunk, csak az ő ölében van a kislány, nem az enyémben. Neki is szüksége van fél óra vagy kicsit több időre, amikor ő nézelődik az interneten, szintén egy szobában vagyunk, csak akkor meg én vigyázok a picire.
2010. nov. 28. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
napi minimum másfél óra. de jobb ha több. kell idő a saját dolgaimra, sportra. 30N
2010. nov. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Negy eves gyerek van, hat eve vagyunk együtt a paromal. Hetköznaponkent egy ket oram mindig van este, miutan a kicsit megfürdettem, lefektettem. Hetvegen szombaton együtt maszkalunk, bevasarolunk, delutan felvaltva jatszunk a kicsivel, ugyhogy akkor kicsit több idöm van magamra. A vasarnap az jo, mert akkor sokaig alvas van, meg itthon vagyunk, szoval egesz nap pihizünk, ugyhogy ilyenkor ott van velünk a pici, de olvagtaunk netezünk a ferjemmel stb... Szoval eleg idöm van egyedül lenni, amennyire szeretnek.

26N

2010. nov. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
61%
napi 1-2 óra bőven elég nekem nélküle. még sok is. 26/nő
2010. nov. 28. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem napi 2 óra a minimum. Minden embernek szüksége van magányra, különben rövid időn belül tönkre megy a kapcsolata. 21/N
2010. nov. 28. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
47%
nekem nincs egyedüllétre szükségem. párom korábban el szokott aludni este, mint én... az a félóra bőven elég.
2010. nov. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
75%
előző vagyok. igazi lehetőség sincs rá, hiszen 6-7-re érünk haza a munkából, utána vacsi, és utána közös tévézés, beszélgetés, alvás.
2010. nov. 28. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!