Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan aki családdal...

Van olyan aki családdal boldogan él, de nagyon vágyik az egyedüllétre?

Figyelt kérdés
Miért és mit akarnak a családtól kapni és mit várnak az egyedülléttől?
2009. nov. 13. 12:47
 1/7 anonim ***** válasza:
37%
Ez a kérdés tartalmát tekintve ellentmondó. Ha boldog valaki a családjával, szerintem nagyon nem vágyhat egyedüllétre, max néha, alkalomszerűen.
2009. nov. 13. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Valóvan ellentmondásos a dolog, de létezik ilyen. Szeretem a családomat, de nagyon élvezem az egyedüllétteket.
2009. nov. 13. 13:17
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan ezt érzem. Alig várom már, hogy egyetemista legyek. Most 17 vagyok, jó itthon meg minden, de azért egyedül lenni a legjobb nekem. Persze nem totálisan egyedül, jó, hogy támogatnak.

17F

2009. nov. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem is néha szükségem van egy kis időre, hogy egyedül maradjak a gondolataimmal, két kisgyerek mellett nem nagyon tudok magamra időt szánni.

Viszont nekem annyi is elég, hogy egyedül elmegyek vásárolni, vagy nyugiban dolgozgatok egy kicsit a kertben, és nagyon szeretnék már újra varrni, erre egy-két évig azonban még várnom kell.

2009. nov. 13. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én igen. Nagyon szeretem a szüleimet, tisztelem és becsülöm őket. Soha nem vágom át őket. Ők gondoskodnak rólam, mindig van itthon étel és ital, van tető a fejem felett, van tiszta ruhám. Jó velük, szeretek velük lenni, mindent megadnak nekem.


Néha mégis jó, hogy egyedül vagyok (amikor ők dolgoznak, vagy elutaznak). Nem tudom miért, az utóbbi időben kicsit bezárkóztam, és nagyon élvezem az egyedüllétet. Olyan, mintha lenne egy önálló lakásom, és nem kéne másra tekintettel lennem.


Érdekes, de szeretek egyedül lenni, attól függetlenül, hogy imádom a szüleimet.

2009. nov. 13. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nagyon vicces de pont ebben a pillanatban gondoltam erre. Imádom a gyerekeim meg a férjem ez természetes, de leültem egy pillanatra a géphez megnézni a leveleim és már felsírt a kicsi. És azt kívántam csak 10 percet pihenhessek végre - EGYEDÜL!
2009. nov. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen. A nyugalom miatt. Négy gyerek állandó programot csinál, és én sokszor vágyom arra, hogy csak magamnak legyek 1-2 órát. Nagyon szeretem a családomat egyébként.
2009. nov. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!