Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szoktál érezni karácsonyi...

Szoktál érezni karácsonyi hangulatot?

Figyelt kérdés

Valahogy én nem, hiába megy a TV-be, meg rádióban is a karácsonyi dolgok, filmek, zenék, meg a bevásárló központokban is fel van minden díszítve, nem érzek már évek óta semmilyen hangulatot. Pedig van karácsonyi összejövetel a családdal, meg vacsora stb. De, nem érzek semmit. Mintha ugyan olyan nap lenne a karácsony, mint a többi.

Csak én vagyok ezzel így?


2010. nov. 28. 13:42
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
mert nem jól csináljátok :) mi már december elején elkezdünk készülődni :) díszeket csinálunk, együtt. közben zenét hallgatunk, beszélgetünk, szoktam forralt bort csinálni. együtt vásárolunk férjemmel ajándékokat, fát is. karácsony napján pedig az illatok és minden karácsonyi. süti készítés, főzés, férjem megcsinálja a fát, együtt feldíszítjük, együtt becsomagoljuk az ajándékokat, közben karácsonyi filmek mennek a tévében, vagy berakunk zenét.. nálunk igy megy ez.
2010. nov. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Én imádom a karácsonyt. Már 1 hónapja karácsonyi hangulatom van. Mondjuk az is igaz, hogy a tél a kedvenc évszakom, nagyon szeretem a havat, lehet emiatt is vagyok így feldobva.
2010. nov. 28. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a ho elengedhetetlen egy igazi karácsonyhoz.

Én mindig nagyon korán már karácsonyi lázban égek.Az biztos ha nincs fehér karácsony tényleg nem olyan jó,mint mikor kint minden gyünyörű fehér,esik a ho.

2010. nov. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
A gyerekek a vaníliás narancsos teát karácsony ízű teának hívják. Engem most nagyon elkapott a karácsonyi hangulat, főleg, hogy esett a hó. Reggel olyan aranyosak voltak amikor az orrukat az ablakhoz dugták, hogy minden fehér. Esténként a gyerekek bibliájából olvasunk "meséket" ebben a időszakban. Sőt, már szaloncukrunk is van. Az adventi koszorú gyertyája csak hab a tortán. Már úgy várom a karácsonyt...
2010. nov. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
84%
eddig mindig én is ilyen feldobodva vártam a karácsonyt...de ebben az évben érdekes módon de egyszrűen nem érzek semmit
2010. nov. 28. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Én most is azt érzem :) *_*
2010. nov. 28. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
nekem is mar a mikulasi hangulatom van, mar a munkaba is ereztettem a tarsaimmal
2010. nov. 28. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
nekem már szeptember vége óta az van..az elején még nyáriszünet hangulatom volt.xD
2010. nov. 28. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
húúú én imádom a karácsonyt már régóra tervezem mit főzzek süssek,pedig régen nem volt nagy karácsonyi összejövetelek,/most párommal élek/és attól függetlenül igyekszem karácsonyi hangulatot idézni a házba!!Imádok már most nézelődni az áruházakban neten is nézelődöm....Alig várom h vásárolni mennyünk díszeket venni keresztlányunknak ajándékot venni.szerintem ez csodás dolog!
2010. nov. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Én érzek. Most, hogy elkezdett havazni, ez az érzés még erősebb lett. Kint havazott,este volt, bent gyertyák égtek, éppen forró kakaót szürcsölgettem... Olyan idilli volt minden :D
2010. nov. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!