Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan "csinálhatnék" karácson...

Hogyan "csinálhatnék" karácsonyi hangulatot?

Figyelt kérdés

Idén egyáltalán nincs karácsonyi hangulatom,pedig voltunk bécsbe is,igaz nem most,de voltunk.Aztán feldíszitettük kint a teraszt égőkkel,de ezt is olyan unottan csináltam,mintha kőtelező lenne.Tegnap,és ma is voltunk vásárolni,ajándékokat venni,de ez sem segített,csak tiszta nyűg volt az egész.Pedig szeretek vásárolni.Tavaly ilyenkor már lázban égtem,ezerrel készülödtem,de idén egyáltalán nem várom,úgy vagyok vele,hogy legyünk túl rajta,aztán kész.Egy okból vártam a téli szünetet,mert végre nincs suli,lehet sokat aludni,pihenni:)Egyébként meg most teljesen más dolgok járnak a fejemben,pasi-suli ügyek,jövő tavasz-nyár.Valahogy nem tudok ráhangolódni a karácsonyra.Más is van így ezzel?Mit tegyek,hogy ne így legyen?

16 L


2009. dec. 22. 16:29
 1/3 A kérdező kommentje:
Nem is beszélve arról,hogy 2 nap múlva már karácsony,kéne sütit sütni,takarítani,ajándékokat csomagolni,de semmi kedvem nincs hozzá.
2009. dec. 22. 16:30
 2/3 anonim ***** válasza:
hát hallgass karácsonyi zenéket.de nekem sincs semmi hangulatom pedig sütöttem mézes kalácsot meg vettem ajándékokat de énis csak a tavaszra tudok gondolni 18 L
2009. dec. 22. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez most szentségtörésnek minősül!:) Dobd fel magad! Próbálj meg örülni mindennek, aminek csak lehet! Sütögess, hallgass karácsonyi zenét, díszítgess stb!
2009. dec. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!