Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan teremtitek meg és...

Hogyan teremtitek meg és mikor a karácsonyi hangulatot a családon belül?

Figyelt kérdés
2008. dec. 14. 23:05
 1/3 anonim ***** válasza:
53%
Vacsora gyertyafénynél,közben halk karácsonyi zene a háttérben.
2008. dec. 15. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk a karácsonyi hangulatteremtés az adventi koszorúval szokott kezdődni, amin minden vasárnap a mise után új gyertyát gyújtunk. (Nekünk már az adventi misék is olyan karácsonyi hangulatot árasztanak valahogy.)

December közepe felé ajtódíszt is ki szoktunk rakni. A többi már csak 24-én, amikor mindenki a fát díszíti és az utolsó ajándékokat csomagolja :)

2008. dec. 15. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
84%

Vasárnaponkßent adventkor mindig van karácsonyi hangulat. és szenteste reggelén már nagyon. fa diszítés stb..

Tegnap elkezdtem diszíteni a fát mert elutazunk szombaton és 27-én jövünk vissza így akartam fát, hogy egy kicsit lássuk. Még soha nem diszitettem elöbb fel és volt hangulatom de közel nem olyan érzés volt mint szenteste.


de szerintem a hangulatnak jönni kell. Mikor épp válófélben voltam az exel akkor pl semmi hangulatom nem volt.

2008. dec. 15. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!