Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről?

Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés
Én egy 20 éves lány vagyok, még tanulok. A barátom nemsokára betölti a 26-ot, 2 éve együtt járunk. Anyu szerint elég érdekes, hogy 26 évesen még nincs családja, másoknak ilyenkor már megszületik az első babájuk, és valószínű csak azért van velem mert másnak nem kellett. Én ezt nem így gondolom, mert előttem volt barátnője, és mondtam anyunak, hogy a mai világban a fiatalok nem vállalnak olyan korán gyereket. Inkább legtöbben arra koncentrálnak, hogy tanuljanak, dolgozzanak, megteremtsék a megfelelő anyagi körülményeket stb. De csak azt hajtogatta, hogy ő már 22 évesen szült, volt lakás stb. Véleménye szerint én álomvilágban élek, és gondoljak arra, hogy milyen rossz lesz majd amikor az utcán mondják a páromnak, hogy milyen aranyos unokája van... Szerintetek igaza van? Csak kíváncsi vagyok mások véleményére is. :)Előre is köszönöm!
2010. nov. 28. 12:03
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Anyukádnak nincs igaza, neked van igazad!

A korkülönbség köztetek szerintem sem gáz, sőt ellenkezőleg.

A mai világban inkább később vállalnak gyereket a párok, nem a huszas éveik elején. Mindenkinek a magánügye, hogy mikor akar családot alapítani.


A barátom 29, én 21, még tanulok. 2-3 éven belül majd mi is szeretnénk családot alapítani. Szerencsére senki nem szekál minket emiatt (3 éve vagyunk együtt).

2010. nov. 28. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Anyud túl régimódi jó hogy ő 22 évesen már szült hisz volt biztos megélhetése amiből tudott lakást venni...

A mai 20-on évesek örülnek ha nam csak 3 hónapra alkalmazák öket, nehogy a munkálatónak rendes fizetést kelljen adnia.

2010. nov. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Hát ez ritka nagy ba'omság már elnézést. Egy férfinél sose nézik hány évesen lett gyereke mert úgye nekik 70 évesen is lehet.

Sok nö meg 25 éves kor fölött kezdenek gyerekben gondolkodni mert anyagi hátteret is teremteni akkar egy gyerekhez. Anyúd valószinű olyan környezetben nött fel ahol 20 felet már vénembernek számítasz de a világ változik.

2010. nov. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!