Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Harmincasok nők! Szedtetek...

Harmincasok nők! Szedtetek már fel valakit? Hogyan? Harmincas pasik! Mit szóltok ha egy nő kikezd veletek?

Figyelt kérdés
Mi a nyerő? Tapasztalatok érdekelnek :-)
2010. nov. 27. 16:09
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

Nem vagyok féltékeny, csak Meggie mr linkelgette a saját kérdését, most is itt teszi magát, pedig ez az én kérédesm volt.

31/f: talán azért nem kezd ki veled egy harmincas nő, mert a tizenévesekre gerjedsz és ezt lehet érezni. Talán náluk van sikerélményed, egy harmincasnál nem biztos, h lenne? ;-) :-P

2010. nov. 27. 21:39
 12/19 anonim ***** válasza:

Már bocsánat de én ezt teljesen jószándéku humornak szántam,hogy féltékeny vagy.(de ezekszerint igen)


Na mindegy láttom a fiatalabbakal jobban kijönnék :

31/F

2010. nov. 27. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Én velem is kikezdhetne egy 30-as nő!:)


30/F

2010. nov. 27. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
0%

23:42!

Én nem vagyok 30-as nő, de kikezdenék veled! ;)

16/L

2010. nov. 28. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Meggie! Te is leszel egyszer harmincas nő, akkor majd a 16 évesekre fogsz gerjedni?

Ha nem csak a szád nagy és nem csak írásban vagy ilyen rámenős, akkor hiába kaparsz, nem fogsz kelleni senkinek. Talán egy menetre.

2010. nov. 28. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Ha már ennyire belemerültünk,akkor adjunk egy kis leckét Magdikának.

Egy harmincas férfi azért bukik a fiatalabbakra,mert lusta,önző,vagy önbizalomhiányos.

Ugyanis egy harmincas nő,az tisztába van magával(ráadásul baromi jól tud kinézni,ha akar.mert tudja,hogy nem attól szexis egy nő,hogy kilóg a tangája),tehát egy harmincas nőnek nem előjáték az,hogy hazaviszik autóval.Igenis elvárja,hogy amit ad,azért cserébe kapjon is.Arról nem is beszélve,hogy tisztában már a testével és tényleg élvezi a szexet.Ami egy normális partnernek nagyon fontos.

Na akiknek ez nem megy,azok mennek a tapasztalanokhoz,mert elő tudják magukat adni.

2010. nov. 28. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

"tehát egy harmincas nőnek nem előjáték az,hogy hazaviszik autóval"

ez mekkora! :DDDD

2010. nov. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

31/f- nek és 16/l- nek üzenem, hogy tényleg nem vagyok féltékeny a ttizenéves lányokra, miért is lennék? Mert tapasztalatlanok a szexben, mert el kell kérezkedni a szüleiktől, vagy mert suliba járnak? Nem. Én is csak 29 vagyok, de sokat sportolok, sokkal jobban nézek ki mint mondjuk 16 évesen és a szexben is sokkal tapasztaltabb lettem (főleg, hogy én 16 évesen még nem szexeltem, de ez mellékes). Saját lakásom és kocsim van, szóval nem, nem vagyok féletékeny egy 16 éves lányra, akármilyen jól is néz ki. Ha nálam jobban, az sem zavar, mert nekem vannak más értékeim, mint egy "kilógó tanga".

Természetesnek tartom, hogy egy féri szépnek vagy csinosnak tart egy tizenéves lányt, de azt azért elismerhetitek, hogy egy harmincas férfi aki tizenéves lányokkal nyomul, nem egészséges. Ott tényleg komoly önbizalomproblémák vannak- részemről pedig azzal nincs is baj, ha elkerülnek az önbizalomproblémás pasik :-S sőt! Megköszönöm az ilyen 16 éves Meggie- knek :-)

2010. nov. 28. 15:24
 19/19 anonim ***** válasza:
Nem sok 16éves csajszi nyomul a 30as pasikra csak a töredéke... 33f. /Elején a 17:17/
2010. nov. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!