Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért okoskodik folyton az...

Miért okoskodik folyton az anyósom, mi a célja? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Kifogásolt valamit az unokával kapcsolatban.Értelmesen elmagyaráztam, hogy azért mert...és hogy a védőnő is ezt tanácsolta, nekünk így jó stb.Nem mondott rá semmit.Erre a férjemnek mondogatta a hátam mögött, aki erre azóta megjegyzést tett, hogy szerinte úgy kéne ahogy az anyja mondja.Erre neki is elmagyaráztam és egyetértett velem a férjem is.Anyós persze azóta ebben az ügyben meg se szólal ha én ott vagyok, csak a fiának magyaráz.Mire jó ez????Miért nem fogadja el, hogy nem úgy csináljuk, ahogy ő akarta.Egyszer meghallgattuk, megbeszéltük, és kész.Ez miért nem elég neki?Csak a férjem és köztem csinálja a balhét.
2010. nov. 27. 10:18
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Bocs, de az én anyám nem rágja a fülemet, elmondom neki is megérti vagy nem, de utána egy szót sem szól, az hogy a férjem mit hogy csinál, az neki tabu téma.. Arról meg hogy mi is leszünk még anyósok...Szerintem ehhez a fajta beleszólók viselkedéshez kell egy személyiség is.Én eddig nem vettem észre, de most hogy odafigyelek erre, a sógornőmmel is ezt csinálja...
2010. nov. 27. 10:35
 12/17 anonim ***** válasza:

A mondta végén ott volt a ";) "

Te nem leszel ilyen, én nem vagyok ilyen de nem vagyunk egyformák. Ez van, el kell fogadni

2010. nov. 27. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
17%
Azért azt nagyon remélem, hogy aki idiótázza az anyósát, az tisztában van vele, hogy az az idióta hozta a világra az a férfit, és nevelte olyannak, amilyenbe a "kedves" meny beleszeretett, ezért valószínű, mégsem lehetett annyira idióta!
2010. nov. 27. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
jajjj....Dehogy idiótázom!!!!éppen azt írtam, hogy egy értelmes nő, ezért is nem tudom a mostani viselkedését hová tenni....
2010. nov. 27. 11:05
 15/17 anonim ***** válasza:
Nem te idiótáztad kérdező, hanem valamelyik értelmes válaszoló!
2010. nov. 27. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Hát nemtudom. Férjednek elkéne dönteni, hogy most az Ő véleménye szerint úgy jó ahogy te csinálod vagy úgy ahogy anyós mondja. Ezt kb 1nap alatt bőven kigondolhatja, megmondja kerekperec a véleményét anyósnak, hogy mit miért minek gondolja majd megkéri zárják le a témát. Ennyit kéne csinálnia.

Én ha valakinek nemtetszik a véleménye akor is meghalgatom (hátha mond valamit amit addig nem tudtam, vagy átértékelhető az információtól a téma) de nem fogom minden nap előről kezdeni vele mert:

a, ha mindketten ugyanazon a véleményen vagyuk akkor csak bologatómajomként zengjük ugyanazt

b, ha eddig nem győztük meg egymást ezután se fogjuk s csak konfliktus helyzet.

2010. nov. 27. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Kedves előttem szóló Nem hiszem hogy nekem kellene hálásnak lennem legyen csak a fia az Lehet búnkó vagyok de én ha nem jönnék ki az anyóssal még a kapcsolatot is megszakítanám vele
2010. nov. 29. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!