Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért okoskodik folyton az...

Miért okoskodik folyton az anyósom, mi a célja? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Kifogásolt valamit az unokával kapcsolatban.Értelmesen elmagyaráztam, hogy azért mert...és hogy a védőnő is ezt tanácsolta, nekünk így jó stb.Nem mondott rá semmit.Erre a férjemnek mondogatta a hátam mögött, aki erre azóta megjegyzést tett, hogy szerinte úgy kéne ahogy az anyja mondja.Erre neki is elmagyaráztam és egyetértett velem a férjem is.Anyós persze azóta ebben az ügyben meg se szólal ha én ott vagyok, csak a fiának magyaráz.Mire jó ez????Miért nem fogadja el, hogy nem úgy csináljuk, ahogy ő akarta.Egyszer meghallgattuk, megbeszéltük, és kész.Ez miért nem elég neki?Csak a férjem és köztem csinálja a balhét.
2010. nov. 27. 10:18
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
55%

kérdésben benne van a válsz: mert anyós

mit gondolsz miért született annyi anyós vicc?

2010. nov. 27. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
74%

Ettől én is a falnak mennék...

nem tudom, vannak nagymamák akik azt hiszik az jó csak amit ők gondolnak. Én remélem anyósom nem lesz ilyen...

2010. nov. 27. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
58%

Nem liheged túl?

Azt mondod megbeszélted a férjeddel is vagyis nem volt balhé :)

2010. nov. 27. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Lehet kicsit túllihegtem, de állandóan ezt csinálja, a férjemnek magyaráz a hátam mögött...Ha egyszer elmagyarázom neki, akkor az miért nem elég?Amúgy egy értelmes nő, mióta unoka van azóta kezd ANYÓS lenni...
2010. nov. 27. 10:24
 5/17 anonim ***** válasza:
55%
Nem tudok a kérdésre válaszolni, de muszáj leírnom, hogy az én anyósom dettó ugyanez, és nem tudom, ez miért jó nekik. Egy idióta, nem tudta szoptatni a fiát, de nekem megmagyarázza, hogy hogyan szoptassam a babánkat, beleszól, hogy mikor mit adjak rá, hogy mit csináljak vele, okoskodik, mintha úgy ismerné a kisbabát, mint a tenyerét. Nem hiszem, hogy "túllihegnéd", mert azt gondolom, hosszú távon olyan súlyos, idegőrlő probléma ez, ami akár a házasságot is tönkreteheti. Az én párom azt mondja, rá kell hagyni. De sajnos én nem tudom azt elfogadni, hogy nem tartja tiszteletben, hogy az unokájának én vagyok az édesanyja. Úgy csinál, mintha az ő gyereke lenne. Ebből kifolyólag egyre ritkábban van kedvem látogatni őt a gyerekkel, maga alatt vágja a fát, csak nem veszi észre.
2010. nov. 27. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
0%

NE foglalkozz vele:]]

ha foglalkozol vele csak te fogsz kikészülni,szarcsizd le amit mondd,de ne is szólj neki vissza,így minden oké lesz ;]]

2010. nov. 27. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy anyukád a te "füledet rágja" ha valamvel nem ért egyet és nem a férjedét így anyósod meg a fiának mondogatja a maga igazát. Ennyi.Próbáld meg ne személyes sértésnek venni főleg ha különben egy normális inteligens nő az anyós
2010. nov. 27. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
26%
Ti is lesztek még anyósok ;)
2010. nov. 27. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
ez van/volt nővéreméknél.szakítottak,amiatt h anyósék teletömték a párja fejét állandó jelleggel.
2010. nov. 27. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
70%

Leszek anyós, de nem fogok beledumálni a gyermekeim életébe, mert azzal csak elmarom őket magamtól.

A gyerek felnő, önálló élete lesz önálló döntésekkel, ezt tudomásul kell venni.

Tanácsot akkor adjon mindenki, ha kérik tőle.

2010. nov. 27. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!