Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Van olyan ismerősöd aki...

Van olyan ismerősöd aki folyton okoskodik és azt hiszi mindent jobban tud?

Figyelt kérdés

nekemvan egy aki elvileg az 1ik legjobb bnőm, de ÁLLANDÓAN kijavít és okoskodik hogy ez így van ez úgy van én meg buta vagyok...-.-

ilyenkor úgy nézek rá mint egy halálos ellenségemre és megszólal h "jó meg ne verj" de rohadtul k*rvára idegesítőő..-.- de ezt miért csinálja?


2010. ápr. 16. 21:36
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Mert hagyod. Én is szoktam ilyeneket csinálni ha unatkozom, csak én poénkodom is mellé.
2010. ápr. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Nekem csak apám csinálja ezt, őt azé mégse rúghatom szájba. XD

De másnak nem szoktam hagyni.

2010. ápr. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Én kb. ráhagyom és 2 perc múlva rájön, hogy a szart sem érdekli amit magyaráz.. Meg amikor valamin veszekedek az ilyen emberekkel, mindig nekem lesz igazam, amikor pedig kiderül, csak állok nézem, mosolygok és megvárom, míg azt nem mondja, hogy Bocs!

Meg persze van az a cselekménysorozat, amikor felvázolom a helyzetet: "Most van 2 lehetőséged, 1. nagyon gyorsan befogod a pofád és 2x meggondolod mielőtt ismét megszólalsz 2. Nagyon gyorsan betömöm a pofád és 2x kell menj sürgősségi fogorvosi kezelésre, hogy újra meg tudj szólalni!" ez általában hatni szokott.. :)

2010. ápr. 16. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Volt haverom tipiku ilyen okoskodó...egyszerre makacs és hülye{ez azért nem valami jó összeállítás...}, nem képes elfogadni, hogy tévedett, és a másiknak van igaza, még akkoris ragaszkodik a sajátjához, ha már mindenki(szerintem) látja, hogy hülyeség, amit mond, mindig okoskodik :S
2010. ápr. 17. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

a 17 éves nővérem is ilyen, bár ő nem mindent tud jobban nálam szerencsére, tehát csak néhány dologba üti bele az orrát :).

14L

2010. ápr. 17. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

23:21

Én erre azt válaszolnám, hogy "a betömöd a pofád alatt szexuális inzultálást értessz?"

2010. ápr. 17. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Nekem is van egy ilyen barátnőm, és sokszor majd meg őrülök tőle.

De ma már jobban kezelem a helyzetet mint régebben, finoman megmondom az én véleményem, s utalok arra, hoyg ő tudja k..rva rosszul! :)

"A"

2010. ápr. 17. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Nem, azt értem ilyenkor, hogy az öklömet ledugom a torkán és a fogaival megmasszírozom a belső szerveit.. :)
2010. ápr. 17. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
És nekem a reakcióm erre az lenne, hogy "Az sokkal izgibb, mintha simán szexelnénk."
2010. ápr. 17. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
"Apám" is ilyen tudálékos.Azért csinálják,mert többnek hiszik magukat,mint amik.De igazából belül más van:nagyon megakarnak felelni másoknak és nem nagyon sikerül..csak nem gondolják,hogy így még jobban elrontják a helyzetet.:@
2010. ápr. 17. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!