Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Van olyan ismerősöd aki...

Van olyan ismerősöd aki folyton okoskodik és azt hiszi mindent jobban tud?

Figyelt kérdés

nekemvan egy aki elvileg az 1ik legjobb bnőm, de ÁLLANDÓAN kijavít és okoskodik hogy ez így van ez úgy van én meg buta vagyok...-.-

ilyenkor úgy nézek rá mint egy halálos ellenségemre és megszólal h "jó meg ne verj" de rohadtul k*rvára idegesítőő..-.- de ezt miért csinálja?


2010. ápr. 16. 21:36
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
az én barátnőm olyan h simán mondok valaki másnak vmit pl "az ember feje mondjuk 3 kg akkor a medicinlabda könnyebb nála." tehát csak feltételeztem ráadásul gyerekek vagyunk és tleg kb 3 kbg lehet a fejünk, de azért ő beleszól h "nem 3 hanem5.-.-" miközben nem is hozzá beszélek.. annyira idegesítő hogy asszem hétfőtől szájon csapom mikor ezt csinálja.:)
2010. ápr. 17. 19:48
 12/20 anonim ***** válasza:
hmm nem rossz ötlet =D nekem is van egy ilyen fiú osztálytársam és rettenet idegsítő h mindent sokkal jobban tud, és ő az okos és áááá borzalmas -.-"
2010. ápr. 17. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Apám. Van, amit tényleg jobban tud. A baj ott van, hogy MINDENT jobban akar tudni és MINDENRŐL igen határozott véleménye van. Ha pedig kiderül, hogy nincs igaza, akkor előbb hülyézi le akár egy fél könyvtárnyi szakirodalom szerzőjét velem együtt, minthogy elismerje, hogy nincs igaza. Mondhatnám, hogy csak legyintek r és otthagyom, de akkor addig mondja a magáét, még el nem ismerem, hogy mennyire igaza van. Időnként marha fárasztó...

f/20

2010. ápr. 19. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Nekem az egyik osztálytársam ilyen, az nem érdekel, hogy másokkal milyen mert ha hagyják akkor az ő bajuk, én nem szoktam hagyni. De ami már a pofátlanság teteje, hogy a tanároknál is mindent jobban akar tudni. Ha a tanár téved valamiben (pl. egy dátumban) akkor szinte letámadja és úgy javítja ki az egész osztály előtt. FÚJJ de utálom az ilyet xd
2010. ápr. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

hát nekem nem a legjobb barátnőm csinálja hanem az egyik haver :DD

tökre idegesít és hallatszik a hangján mikor okoskodik XD

szal olyankor mindenki rá vágja :"jaj pali fogd már be" :)) nagyon vicces szokott lenni

2010. ápr. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

igazából sztem sok fajta okoskodó van. Én is ismerek párat. Van a b*f*sz fajta, aki "olvasta valahol...". Van amelyik legnagyobb arc, és bármit mondasz azt mondja rá hogy "az semmi". Van amelyik úgy is érzi hogy vitathatalanul igaza van, és nem ismeri el (fel) hogy a másik azért hozta fel az adott témát, mert mondjuk olvasott róla és totál megvan győződve az igazáról.


Van amelyikekket el lehet hallgattatni mert akár tudja is magáról hogy ilyen típusú (az a jobbik eset),

és van amelyik totál örök haragot fogad ha ezt ráolvasod.


Biztos van még 1000 fajta, az biztos hogy az önbecsülésük nagyon nagy, és ezt el is tudják adni a mai munkaerő piacon.

2010. ápr. 20. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
van sajnos
2010. ápr. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
36%
Azért idegesítenek titeket az okoskodók, akik azt hiszik, hogy mindenkinél többet tudnak, mivel ti vagytok a legnagyobb okoskodók és nem szeretitek, hogyha a kis világotokba belepiszkít valaki. Összefoglalva képmutatóak vagytok.
2010. ápr. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
A pasim legjobb barátja (egyben az osztálytársam) okoskodik mindig..... Persze nem hagyom de elrontja az életem!!!!!!!!!!
2010. ápr. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
Igen, van. A neve POTÓ MARCELL MÁTÉ. alias potato
2020. febr. 12. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!