Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ha egy kérdés alapján felismer...

Ha egy kérdés alapján felismerndéd egy ismerösöd, lelepleznéd?

Figyelt kérdés
2010. aug. 18. 11:29
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem, semmiképp... hacsak a kérdést nem a humor kategóriába írta.
2010. aug. 18. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%
Attól függ mit kérdezett.Volt már, hogy tudtam a lányom írta ki a kérdést.Válaszoltam mint egy "idegen"ennyi.De a barátnőmmel is meg szoktuk beszélni a kérdéseinket.
2010. aug. 18. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem, semmiképp, hiszen az anonimitás az oldal célja, meg amúgy is mire jó az nekem ha leleplezem?
2010. aug. 18. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem, én is felismertem már egy haveromat. Mondjuk róla tudtam, hogy rendszeresen jár fel az oldalra :D
2010. aug. 18. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Engem már egyszer felismertek és tudták is, hogy használom is ezt a oldalt, de volt olyan paraszt az ismerősöm, hogy lebuktatott és ki is írta a nevem a válaszába... -.-'

Remélem olvassa ezt a kérdést ;)

2010. aug. 18. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy leplezném le..:) Bár csak egy ismerősöm van az oldalon,aki tudja,hogy én is fent vagyok(mert beszéltünk róla számtalanszor),szerintem ő sem leplezne le engem,és én sem őt.Nem vagyunk olyan k.csögök:D
2010. aug. 18. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

ha különösen ciki a kérdés és utálom az illetőt akkor igen :D (6)

ha bírom akkor csak és kizárólag ha humor kategóriában vagyunk:)

2010. aug. 18. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem, csak megírnám privátba, hogy ismerem.
2010. szept. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem.
2010. szept. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!