Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam meg a véleménye...

Hogyan mondjam meg a véleményem, hogy észbe kapjon?

Figyelt kérdés
Barátommal már egy ideje együtt vagyunk,nem tudunk nagyon sűrűen találkozni.Kb.3hete szex nincs,hiányolom az intimitást,a közelséget,az érzelmi feltöltődést.Sok a dolga,ezt megértem,viszont ezt a részét a dolgoknak nem.Ő most valamiért nem érzelmi síkon mozog.Megpendítettem 1mondatban ezt a dolgot,de neki most nem ilyenek járnak a fejében.Kezdek ideges lenni.Hogyan tudnám kíméletesen közölni vele hogy nekem erre szükségem van,hogy ne vegye hisztinek vagy támadásnak?Viszont ez se normális hogy az ilyesmit mondani kell.Lehet hogy egy kicsit vissza kellene "húzódnom",nem jelentkezni,stb,hogy egy kicsit átfordítsam a dolgot,és teperjen,illetve feléledjen a vadászösztöne?
2010. nov. 26. 23:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nem teper érted nem akkar, tök mindegy te mit teszel.
2010. nov. 26. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Esetleg várj türelmesen... 3 hét nem nagy idő... és a fiúknál is van olyan, hogy nem vágynak a másikra. Biztos nagy a nyomás rajta.
2010. nov. 27. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hogy észbe kapjon?! Ha valaki szeret valakit azt nem kell figyelmeztetni rá. :) Megpróbálhatsz visszavonulni, aztán lehet beindul nála a vadászösztön, de végül ismét ugyan itt lyukadtok ki...
2010. nov. 27. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Alapjáraton sem egy érzelmes típus,viszont szeretném érezni hogy szexinek talál,vagy kíván,és hasonlók:)Jobb ha lehiggadok,nem mondok semmit,és visszavonulok.
2010. nov. 27. 00:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!