Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tud kezdeni egy 26-7 éves...

Mit tud kezdeni egy 26-7 éves férfi egy 16-7 éves lánnyal?

Figyelt kérdés
Egyre több ilyen párt látok, ismerettségi körömben is van ilyen. Csak számomra nem normális az ekkora korkülönbség?? Persze később már nem számít, de jelen esetben egy "kislányról" és egy felnőtt férfiről van szó.
2010. nov. 26. 17:46
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
17 vagyok,a párom pedig 25 és nagyon szeretjük egymást.Egy éve ismerkedtünk meg,először nem is indult kapcsolatnak csak barátság mondjuk,de egy év alatt annyi minden változott,egymáshoz csiszolódtunk és ez angyon jó.Mire befejezem a sulit addigra tervezzük az esküvőt,mivel nincs minek várni,és biztosan tudom hogy ő az igazi:D A kor az nem számít egy bizonyos mértékig mert pl egy 14 éves egy 26 évessel nem jó .De na ez egyéntől függő:)
2010. nov. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

Szia 19:23!

Ha már egyszer felállt rám a farka, szerintem semmi sem lehetetlen. Csak a megfelelő alkalmat kell kivárnom.

Üdv.: 16/L

2010. nov. 27. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

B*kker! Nem érted, hogy nem szerelemből szúrna meg? Ennyire nincs tartásod, hogy neked tök mindegy, kinek adod oda a szüzességed?! De, ha már nem is vagy szűz; akkor is!

Maradjál terhes, de ha ennyire korlátolt vagy, akkor mindegy, mert abból sem tanulnál! Anyád helyében minimum felképelnélek, de a palit is szétkapnám!

2010. nov. 27. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
0%

16/L simán!!! Ne foglalkozz az irigykedőkkel!!! Én voltam a 21 es faszi a 14-15 ös csajokkal!!


Most értem haza partybol, mert elég gány volt! Kinéztem magamnak egy 14 körülit a táncparketten. Mennék oda erre egy faszival elkezdenek smárolni aki kb. 35 nek nézett ki!!! Mondom apukám te aztán tudsz valamit!!!!


Mikor csajszi elment italért akkor elkezdtem dumálgatni a faszival és kiderült, hogy nem 35 csak 28(vagy csak mondta)!!! Aztán megveregettem a vállát, remélem 10 év múlva én is így nyomom majd!!!


Szóval 16/L nem volt véletlen az a kis találkozás a WCben, mivel rohadtul nincsenek véletlenek!!!

2010. nov. 28. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

ma 02:37

Belőled is süt az értelem. Ezért vagy 15-16éves lányokkal. A veled egykorúak tudják, hogy sötét vagy.

2010. nov. 28. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

Drága 22:45! Szivecském!

Szerinted a történetem alapján én szerelmes vagyok ebbe a férfiba? Mert ha te ezt gondolod, akkor tévedsz. Ez csak erős vonzalom az én részemről. Ha szerencsém van, akkor pedig a férfi is ugyanígy érez.

16/L

2010. nov. 28. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
A vonzódásból lesz a szerelem. Ha neked az a vágyad, hogy egyszerhasználatos légy, akkor lelked rajta, de utána ne panaszkodj, hogy téged csak kihasználak! Magadnak csinálod a bajt!
2010. nov. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!